Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor engedték meg először...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor engedték meg először hogy a barátodnál aludj, vagy ő nálad? (fiúk is írhatnak)

Figyelt kérdés
Kort, Nemet, és hogy mióta voltatok együtt :)
2011. jan. 1. 23:44
1 2
 1/11 sasna ***** válasza:

nekem nem engedték..


20, l

2011. jan. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
13,férfi és 2 hónapja voltunk de nekem meg engedték
2011. jan. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
13 évesen 2hónap után megengedték a szüleid és a lány szülei is hogy nálad aludjon??? Hova fejlődik ez a mai világ??? :O
2011. jan. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
14L és még nemengedik. 7hónapja vagyunk együtt. Apám nem nézi jó szemmel :(
2011. jan. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én 15 éves lány vagyok, 5 hónapja van barátom. Szerencsére jó a kapcsolat a szülők között is meg minden. Anyumnak felhoztam ezt a témát h mi lenne ha egyszer ott aludnék, vagy barátom nálam, de egy szó volt : NEM!. Persze utána apámtól kaptam a fejmosást hogy mit képzelek én.. pedig én csak meg kérdeztem de mindegy :(
2011. jan. 2. 00:17
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

nyugi, én is 15 vagyok, de no para van egy ismerősöm akit anno 19 évesen engedtek először ott aludni:) engem nem engednek, de meg is értem őket... kezdek abba belegondolni h ha szülő lennék én mit szólnék ha elém állna a lányom, h figyuzz anyu ott aludhatnék? tuti h 15 évesen nemet mondanék, akármennyire megbízom és ismerem a srácot :)

egyet nem értek... gondolom a sex miatt aggódnak a szülők... de ha akarják úgyis megteszik, szval tényleg nem értem h mi az oka:D de majd kiderítem

2011. jan. 2. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem csak neki sincs és nekem sincsenek szüleink szal ezért
2011. jan. 2. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ohh, 15 évesen nekem sem engedték, hogy nála aludjak, de érdekes módon azt igen, hogy ő nálunk =D Anyámnak voltak hülyeségei, csak ezután összejöttem egy sráccal, aki 200 kmre lakott, így nem volt sok választása azzal kapcsolatban, hogy hol aludjak.
2011. jan. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 199303 ***** válasza:
én most 17éves vagyok, nekem még nem engedték meg h a barátomnál audjak pedig fél éve együtt vagyunk
2011. jan. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
sajnos a szülök abban a tudatban élnek hogy csak este lehet szexelni.. általában ezért szokták nem engedni hogy ott aludjanak egymásnál.
2011. jan. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!