Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » (Főként fiúk véleménye érdekel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Főként fiúk véleménye érdekelne, de írhatnak lányok is) Szerintetek ő szép? (kép lent)

Figyelt kérdés
[link]
2011. febr. 12. 12:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

szerintem szép :)

17/L

2011. febr. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Elsőnek letörölném az arcáról a sminket, mert így csak azt tudom megállapítani, hogy a sminkmester jól megtanulta a szakmáját. :)


Így szép, de én inkább azt nézném meg, milyen, amikor reggel kócosan ébred. Az aki akkor is szép, na az a szép nő :)


Ez a kép csak egy mű, csinált valami :)

2011. febr. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
szép
2011. febr. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Tök átlag. Jó smink, jó haj, jó kép, jó utómunka, de ha a vonásait nézen, és elképzelem vakolat nélkül, teljesen átlagos.

Illetve szokták mondani, hogy " a szépség belülről fakad", és szerintem rajta látszik a kiegyensúlyozottság, ami ilyen szempontból nem elhanyagolható.

2011. febr. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
És ha szép akkor mi van?Mitől lesz neked jobb?
2011. febr. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit nagy a szája és a szemei, de másképp csinos nő. 13/fiú
2011. febr. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Nekem sosem tetszett ez a színésznő; azon a bizonyos 10-es skálán maximum 6-os.


23/F

2011. febr. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Második: pont hogy ő az, aki (eddig tudtommal) kétszer is volt olyan filmben (Neveletlen hercegnő, Az ördög Pradát visel), amiben a természetes-csúnyácska(?) lányt átváltoztatták...:)


Szerintem szép. 19/L

2011. febr. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
nagyon szép szerintem csak nagyon ritkák a hasonlóak :( 18/F
2011. febr. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Szép, de én szebb vagyok.

Üdv.: 16/L

2011. febr. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!