Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedül maradok életem végéig?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül maradok életem végéig?

Figyelt kérdés

21 éves srác vagyok. A problémám az, hogy nagyon magasak az elvárásaim. Nálam feltétel, hogy a lány intelligens, illetve tényleg szép legyen. Mivel én - egy kis jóindulattal is - csak "középkategóriás" vagyok, már ami a külsőt illeti, eddig nem volt túl nagy szerencsém ezen a téren. Volt egy pár lány, akiknek tetszettem, de ők nem feleltek meg az elvárásaimnak. Mondanom sem kell, hogy akik igen, azoknak meg én nem kellettem...

Van valami esély, hogy találok egy nekem megfelelő lányt, aki elfogad engem? Sajnos nem lennék képes olyannal együtt lenni, aki nem az "esetem". Gondolom a lányok sincsenek másképp ezzel.


2011. jan. 2. 00:18
1 2
 1/13 Rendesfiú/19 ***** válasza:

Én ennél sokkal de sokkal válogatósabb vagyok:D

Biztosan találsz majd valakit.

2011. jan. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Gishart ***** válasza:

Első.


Ismerős. Annó nekem is voltak elvárásaim, és bizonyos szintig most is vannak, de már lejebb adtam:D Bár a mostani barátnőm megütné azt az elvárást is. A legfontosabb, hogy ne add fel. Én 20 évesen találtam meg az első barátnőmet. Ha nem adod fel, akkor meg fogod találni te is. Ráadásul én nem sorolnám magam a középkategoriába:D Annál lejebb inkább. Egyébként ez relativ. Mindenkinek más az ideálja, szal ez igy nem igaz, hogy te középkategoriás vagy, mert attól függ kinek a szemszögéből.

2011. jan. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ez a párosítás kihalófélben van bakkki!
2011. jan. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Tudom. :|
2011. jan. 2. 00:43
 5/13 anonim ***** válasza:

Valszínűleg még éretlen vagy és nem találtad meg a neked valót.


[link]

2011. jan. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

y u no be funny


[link]

2011. jan. 2. 00:47
 7/13 anonim ***** válasza:
ಠ_ಠ
2011. jan. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
ezzel a hozzáállással igen.
2011. jan. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok . De most találtam egy lányi aki szép is meg intelligens is (gondolok itt arra hogy nem tini****) 16/f és úgy nézz ki sokáig eggyüt maradunk
2011. jan. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
16/f én vagyok :p
2011. jan. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!