Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen hülye?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen hülye? Miért nem tudom elengedni?

Figyelt kérdés
Van egy pasi, lassan egy éve rendszeresen találkozgatunk kisebb kihagyásokkal. Nekem van egy férjem meg egy fiam. Neki senkije. Azzal tisztába vagyok, hogy szeretem, de nem szabadna. Miért nem hagyjuk egymást Ő is tudja, hogy szeretem.
2011. jan. 2. 10:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Miért ne szabadna? Mert van egy férjed és egy fiad? Nyilván nincs minden rendben a párkapcsoladtoddal, ezért kerestél vagy találtál mást. Inkább azon gondolkozz, hogy meg tudod-e lépni, hogy válassz a két férfi között.
2011. jan. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
A férjemmel tényleg nincs minden rendben és valóban ezért kerestem mást. Azért nem jó ez így, mert találkozunk, szex és kész. Én szeretem, nagyon és már neki is elmondtam, de semmi érdemleges választ nem mondott. Lehet ha még várok talán az enyém lesz örökre? Volt már, hogy azt mondtam vége és hol ő keresett engem hol én őt.
2011. jan. 2. 10:30
 3/16 anonim ***** válasza:
Ahogy az előző írja, szabad szeretned, csak ha már itt tartasz.. akkor nagyon nagy gondok vannak. Döntened kell, hogy mit akarsz. Bár én inkább a házasság megmentése mellett szavazok, ha még meg lehet. Ha nem, akkor viszont hülyeség szenvedned egy rossz házasságban. Lépned kell!
2011. jan. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Én pasiként amondó vagyok, hogy az a pasi akivel hébe-hóba találkozgatsz, csak a szexuális kapcsolat miatt találkozgat veled...És gondolom már elég érett ahhoz, hogy tudja azt, hogy amint összejöttök a vonzalmatok egymás iránt enyhülni fog és amint elkötelezi magát melletted, ugyanaz a sors vár rá is, mint a mostani férjedre...

Szerintem nem a férjeddel van a gond, hanem veled...Nem tudsz alkalmazkodni egy házassághoz...

Az amit most érzel a szexpartnered iránt, el fog múlni amint komolyabbra fordulnak a dolgok...Ezt te is tudod a lelked mélyén...Járt utat járatlanért el ne hagyj!!!Hacsak nem szereted a rázós vakvágányokat...

2011. jan. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Még valami...

A gyereketeknek szerinted milyen lesz a hozzáállása az új apukához?!

Butaságot csinálsz, mert önző és nemtörődöm vagy...Csak magadra gondolsz, pedig rajtad kívül még három embert érint az amit művelsz...

2011. jan. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Ez így teljesen nem igaz. Hihetetlennek tűnik, de én tudom mit rontottam el és próbálok változtatni. De ne mondja senki nekem, hogy én tűrjek azért, mert a férjem nem hajlandó a családjáért megváltozni vagy alkalmazkodni. Sok lenne itt leírni, de én próbáltam tenni azért, hogy jobb legyen.
2011. jan. 2. 11:25
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi a baj a házasságotokkal, de tudod a legtöbb házasság pont azért megy tönkre, mert a nők mindenáron próbálják rákényszeríteni az akaratukat a férjükre...Ha jobban belegondolsz, ez azért van, mert kell egy jó mentség arra, hogy valójában kiszerettél belőle és kell egy jó indok, hogy valaki mással bűntudat nélkül tehessen amit éppen teszel...Ez sajnos tipikus női logika...Elárulom, hogy akivel most jól érzed magadat, aki éppen a szexpartnered, vele sem lesz jobb a helyzet...Főleg mert én úgy vettem le az egészből, hogy Ő már túl van egy olyan nőn, mint te és tapasztalatból nem fog veled komolyabbra fordítani semmit...Én megértem...
2011. jan. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem veszekedés céljából, hanem azért írok még, mert nagyon szar nekem, hogy mindenki engem cse..eget, azért, mert a férjem olyan amilyen. Szerintem az nem igazán kompromisszum, hogy én szinte mindenről lemondtam a családomért ő semmiről. Én míg nem voltam vele szinte mindig a barátnőmmel sétáltam, buliztunk meg egyebek. Semmi rossz! Mikor vele összejöttem ez lecsökkent, mikor meg már terhes lettem szinte mindenem elveszett. Nem járok suliba, a barátnőmmel havonta egyszer kétszer találkozunk, itthon ülök vagy csinálom a dolgom a gyerekkel. Ez nekem óriási nagy áldozat volt, hogy mind ezt megtegyem, de a fiamért megérte. Ő ha dolgozik ha nem leül a gép elé és órákat pókerezik(még ingyen, de már emelt díjas sms volt és le is tagadta mikor a telefonomba benne volt) Ha tv-zik gépezik se hall se lát. Ha ketten maradnak a fiával mindent megenged neki csak, hogy ellegyen a gyerek egyedül! Én mindennap rakjak rendet és csillogjon villogjon minden meg egyebek, de meg se becsüli. Sok dolog csak apró és másnak jelentéktelen, de a sok kicsi sokra megy. És nekem már nagyon sok. Sajnál tőlem és a fiától egy-két napot a barátnőmnél. És a fia is szeret ott lenni. Neki a 6000-es bakancs kell nekem jó a 3000-es évekig is, nem baj ha lefagy a lábam. Neki kell a sör én igyak vizet...! Ilyenek összegyűlnek és mikor már sok van belőle akkor már elviselhetetlenek. Neki mindent lehet nekem semmit! Kb ez van nálunk. És akkor a szexet még le se írtam. De nem is akarom. Azok akik kívül állók és még nem is ismernek minket nem fogják megérteni. Csak én leszek ideges, hogy megint mindenki engem bánt. Még egyet le akarok írni, hogy ki is az önző. A férjem nem rég azt mondta, hogy megy 2011-be lerakja a jogsit. Kocsink nincs pénzünk rá megint nincs. Mondtam, hogy én megyek vissza a suliba és azt mondta, hogy az ráér. Ki is az önző?????
2011. jan. 2. 12:03
 9/16 anonim ***** válasza:

Attól, hogy így kitörtél, még nem fog változni a helyzet és a szexpartnered nem fog feleségül sem venni...Csak kihasználja az adott szituációt...

A jogosítvány megszerzése létszükséglet a mai világban és jobb, ha van, mert akár jobb állást/munkakört lehet szerezni vele...Te otthon neveled a gyereketek és unatkozol? Ne haragudj, de azt érzi az ember, ha a feleségének szeretője van és nem hiszem, hogy bármelyik pasi szívesen elengedne a barátnődhöz gyerekestül 1-2 napra és nem azért, mert sajnálja tőletek azt az 1-2 napot!!!Hanem, mert mint a példa is mutatja így teszel/tettél szert a szexpartneredre is...

Nem szeretnélek elítélni és ez nem is az én feladatom, csak próbállak rávezetni arra, hogy butaságot csinálsz...

Ez a baj a házassággal...Csak az elején öröm, aztán átok akár egy életre is...

2011. jan. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Látom tényleg nem érted a lényeget, de te nem is fogod megérteni, mert nem látod mi van igazából. Én addig amíg van miért hűséges vagyok. Ha én szeretek valakit akkor csak őt szeretem. Nem tudom hogy függ össze a barátnő és a szerető. A szeretőről nem a barátnőm tehet. Van normális állása a férjemnek és jogsi nem kell hozzá. És nem is akar váltani. Akkor minek a jogsi???? Kocsit úgyse tudunk venni. Vagy jó az úgy hogy majd költözünk még 10-20-szor, mert neki jogsi kell??? Meg miért ne tanulhatnék ha itthon vagyok a gyerekkel?? Hogy nehogy könnyebb legyen munkát találnom mire óvodába kell mennie??? Ilyenkor kell kihasználni minden lehetőséget és csak azért ne tegyem, mert van egy férjem akinek minden fontos csak az nem, hogy én boldog legyek? Különben meg megcsalás terén ő maradjon csak csendben. Egyszer voltam kíváncsi mikor még én nekem eszembe se volt megcsalás csak kíváncsi voltam miért ilyen a szexuális életünk és még mikor minden kiderült akkor is hülyeségeket magyarázott össze-vissza. Hülyének akart nézni még akkor is. Szerintem ha valakinek van egy felesége meg gyereke akkor nem ír egy teljesen idegen számról kapott sms-re olyan választ, hogy Igen még nem ismerjük egymást, de megismerkedhetünk!!! És ekkor én még nem is akartam megcsalni. Csak aztán folytatódott a remek kapcsolatunk és úgyhogy úgy döntöttem, hogy nem fogok rá várni. De szerintem hagyjuk is ketten a beszélgetést, mert csak megharagszom így ismeretlenül. És mivel te nem ismersz minket és nem láttál egy kicsit se abból ami itthon folyik így biztos, hogy inkább a férfiakat véded.
2011. jan. 2. 14:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!