Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hülye kérdés. Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülye kérdés. Szerintetek köze van a dologhoz?

Figyelt kérdés

Télleg az. :)

Ha van egy fiú-lány testvér pár ahol a hugi 10/10. A bátyja a hugának a "testi adottágaihoz " mérten keres csajokat?


Télleg egy elcseszett kérdés, régóta gondolkodok ezen.. :D

Egyáltalán nem vonatkozik rám, maximum annyiból, hogy nekem is testvérem van.


2011. nov. 2. 12:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom.de egy pasim se hasonlít a bátyámra,és én sem a bratyó csajaira!hál' Istennek!
2011. nov. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*hasonlított természetesen.
2011. nov. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én sem hasonlítok bátyám barátnőjére szerencsére, illetve a párom hugára sem nagyon. Teljesen más kaliberek vagyunk mindhárman. Tesóm párja egy alacsony rocker csajszi, öltözködésben, testfelépítésben és sokszor még gondolkozásmódban sem stimmelünk.

Az én párom huga egy kis cicababa (lesz), fontos számára az öltözködés, a divat, a partyik meg mit tudom én. Ezzel szemben én úgy öltözködöm, ahogy jól esik, illetve hogy komfortosan érezzem magamat. Többnyire farmer, póló, sportcipő és baromira hidegen hagy a divat... :) Szerintem ez elég jó példa (legalábbis számomra) ahhoz, hogy ezt a gondolatot megdöntsem :D

2011. nov. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem :D akkor jó :P
2011. nov. 2. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!