Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok! Milyen az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Milyen az a fiú/lány, akivel nem járnátok, nem jönnétek össze?

Figyelt kérdés

Írhattok külső, és belső tulajdonságokat is.

És lécci kort és nemet is írjatok.


2011. jan. 2. 10:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem az ostoba lányokat. Ez és az igénytelenség a kizáró tényező.
2011. jan. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Plázacica. Szexre azok is jók, de semmi másra.

25/F

2011. jan. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
26%

Akivel nem:

-Átlagos külsejű lányok,akikben nincs nőiesség(sajnos a 99% ilyen)

-Aki nem spontán

-ha nem laza

-aszexuális(heti 15-20 szex ha nincs meg nekem már az)


23F

2011. jan. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Mond ki mit akar, nekem fontos a külső. Azon belül is a szép arc. A testalkat nem számít annyira. És hogy ne legyen kopasz, az is fontos :D


Belső tulajdonság... Háááát, ide sokminden jön,hosszú részletezni.

2011. jan. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
2011. jan. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Ha megfog egy fiuban valami, akkor összejönnék vele.:D De egy dolog van, amit nem tudok elviselni. Ha valaki IGÉNYTELEN.
2011. jan. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
95%

"-aszexuális(heti 15-20 szex ha nincs meg nekem már az) "


Muha. Igen, ez az "aszexuális" definíciója, ha valaki minden nap egyszer szexel az aszexuális. Hogyne :)

2011. jan. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

az olyan férfi akivel sosem jönnék össze az egy átlagos szürke ember. aki mellett folyton unatkozom. alapjáraton elég pörgős vagyok, gyerekkoromban hiperaktivnak neveztek az orvosok. utálom egyébként ha sosincs semmiröl véleménye ha csak ugy van ha csak ugy él "mint a többi"

külsüre én a borostás inges alakokat birom akiken van pár kiló felesleg. szóval sosem jönnék össze metroszexuális b*zis fazonokkal, netán izomagyuakkal.gyűlölöm, ha vékonyabb mint én (50kg) és ha egy merev karót nyelt ember /18N

2011. jan. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

ja és még belsőröl nem is beszéltem.

nálam annyira számit a humor, hogy a külsőtöl is eltekintek. fontos hogy laza legyen vicces és jófej. hogy mindenkiben és mindenben meglássa szépet.ne legyen egy esszimista kilátástalan képe a világról esetleg jövöképe.

fontos hogy ambiciózus legyen ugyanakkor álmodozó.

elég komoly ahhoz hogy színházba mennyünk. de elég gyerekes ahhoz hogy párnacsatázzunk.

szóval mindent tudjak vele csinálni és hogy kölcsönösen élvezzünk minden programot


AMÚGY elözö voltam:)

2011. jan. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
15-20?:D Te találtál már ilyet?!Prostin kívül..:D Ha nem,akkor ne is keresgélj tovább,inkább szerezz egy guminőt.:D
2011. jan. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!