Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire facebook-függő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire facebook-függő mindenki?

Figyelt kérdés
Már a sokadik olyan kérdést olvasom itt, hogy "úristen a pasim nem írta ki facebookra hogy kapcsolatban vagyunk most nem is szeret?", meg hogy "én írjam át előbb hogy kapcsolatban vagyunk vagy ő?". Nem teljesen mindegy, hogy ki van-e írva az az egy rohadt szó? Nem mindegy ki írja ki? Vagy ez tényleg ennyire létfontosságú?
2011. jan. 2. 13:14
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
szánalmas nem?
2011. jan. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
szerintem aki ennyire a Facbookon él az megérdemli, hogy otthagyja a pasija illetve csaja.
2011. jan. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
2011. jan. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 Dilettáns döggomba ***** válasza:
:O Nem.
2011. jan. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerelem,szex téma?

OK, végülis rá lehet fogni.

Amugy teljesen igazad van. Szánalmas.

2011. jan. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
47%

elvan ezis túlozva. mindig van vmi amin kilehet akadni, vagy amit fellehet fújni.

ha mind a 2 ember fennvan a közösségi oldalon, akkor az eshet rosszul h mondjuk az egyik fél otthagyja h egyedülálló. hamár fennvan az oldalon, és látogatja rendszeresen akkor az ilyen dolog rosszzul tud esni.

ha vki csak fennvan az oldalon, csakúgy mert csakúgy, képe nulla, adatok nulla, akkor télleg teljesen baromira mindegy h bevan e írva a státusza

de most a fiatalok körében hódol a fészbuk, amit szánalmasnak azért ne nevezzünk, mindenkinek megvan a saját kívülálló élete is, nemkell rögtön ennek lennie a 2. gondolatotoknak h nincs életük.

na, amit ezzel ki akartam fejezni, h leszánalmasozni, meg ledegradálni őket ezért nemkell. csak mert ti mások vagytok. az ilyen fajta hozzáállás inkább szánalmas mint a fészbuk

25L

2011. jan. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
27%
Igen, létfontoságú! Mert átírni nem nagy dolog, de megtenni úgy látszik egyeseknek nagy dolog:S A kérdésem: és miért nem lehet átírni kapcsolatbanra ha együtt vannak? Mert más megnézi! és miért baj ha más látja? kérdezd meg tőlük. Igen is fontos, de persze nem lehet ezt követelni.
2011. jan. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Előttem szólóval értek egyet. Ilyen dolgokon túráztatni magad legalább annyira necces, mint Facebookon élni. Mit érdekel az, hogy mások mennyire "szopódtak be a fészbúkba"? :)
2011. jan. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
13:21-es előttem szólóval. :) Bocs.
2011. jan. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
13.21 vagyok...egyébként mivel a fészbuk ennyire rohamosan terjed...mindenki fentvan lassan, mindneki ismerőse fentvan, mindenki megtud nézni mindenkit...és ha már regisztráltattad magadat, akkor annyit nem árt megtenni, a párod miatt is esetleg, hogy ha kapcsolatba kerültél, akkor az egyedülállót változtasd arra h kapcsolatban. kicsit lealacsonyító az hogyha van párod de fészbukon úgyhirdeted magad h egyedülálló. ha nem akarsz ezzel foglalkozni, akkor egyszerűen tedd láthatatlanná a kapcsolati formád és ne foglalkozz ilyenekkel. de ha vki részletes megosztja az információkat magáról, akkor nemárt ha veszi a fáradtságot és frissíti a családi állapotát is.
2011. jan. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!