Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez még valahogy helyre hozható?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez még valahogy helyre hozható?

Figyelt kérdés
Volt 1 srác, akit imádtam. Nem sok mindent tudtam róla, de nagyon szerettem. Talán én is felkeltettem az érdeklődését, mivel gyakran volt szemkontaktus köztünk néha beszéltünk és ennyi. Hirtelen felindulásból, bizony mindent elrontottam. Utolsó nap, mikor biztosan láthattam, megkérdeztem, hogy miért is szemeztünk mindig és, hogy akar-e tőlem valamit..( tudtam, hogy félénk, ezért próbáltam neki segítséget nyújtani), mire a válasza az volt, hogy fogalma sincs, hogy miről beszélek, menjek el és hogy milyen hülye vagyok. Tudom elszúrtam az egészet. Azóta alig látom, de bármi esélyem lehet nála?
2011. jan. 2. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet még esélyed. Mért látod azóta alig?
2011. jan. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Más városban lakok, nem messze, csak már nem ott.
2011. jan. 2. 13:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát mond el neki,hogy ez az utolsó napod volt, és hogy neked tetszik! :D Vagy nem tudod elérni már sehogy?:(
2011. jan. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Max. ha személyesen beszélünk.
2011. jan. 2. 14:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát mond el neki akkor!:D
2011. jan. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!