Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most lesz felvilágosítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most lesz felvilágosítás óránk és fogalmam sincs semmiről és nem akarok leégn. Felvilágosítana valaki előtte?

Figyelt kérdés
Most lesz felvilágosítás óránk és fogalmam sincs semmiről és nem akarok leégni. Mondjatok, írjatok, magyarázzatok el egykét dolgot. Nektek is biztos volt ilyen órátok. Mit csináltatok ott???
2009. jan. 27. 16:48
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

pont az a lényege h elmondják:)

de am akár elmondják akár nem lassan az idő múlásásval rájössz mindenre(énis ígyvotam pedig sajnos soha senkivel nembeszéltem meg az ilyesmit:S)és nyugi ott nem a tanár kérdez hanme ő magyaráz szal nemfogsz beégni tutira;)

16/L

2010. jan. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
előző vagyok már jórég kiírtad azóta már biztos rájöttél dolgokra:Dmelelsleg ezen az oldalon ha olvasgatod a kérdéseket és válaszokat sokat tanulhatsz sokmindent énis innen tudok:)
2010. jan. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

nálunk soha nem volt normális felvilágositás, én mindenre magamol jöttem rá, ösztönösen ráéreztem dolgokra, és később beigazolodott hogy jol gondoltam.

az osztályunkba még 11. be is olyan idióták voltak akik azon röhögtek hogy a tanár kivetitett egy himvesszőt és bioszból annak részeit tanultuk... rémes volt... a korábbi felvilágositáskisérletek is ezen buktak el, annyira gyökér oszttársaim voltak hogy nem volt olyan ember aki normálisan tudott volna beszélni ezekről a dolgokrol előttük...

de asszem olyan volt utána hogy csaklányoknak tartottak normálisat, a fiukat meg elzavarták, azokat is akik komolyan vették volna :S

szal amugy ne félj nem fogsz beégni ez biztos

20/f

2010. jan. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
LOL! Mi most vagyunk 8.osak és semmilyen felvilágosításunk nem volt... Már felvilágosítottam önmagamat... Köszönöm bioszkönyv és 4chan! :D /b/
2010. jan. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
és milyen dúrva,h van amire én is csak 20 évesen jöttem rá,mert lehetetlen volt odafigyelni anno bioszórán!!!22L.pedig fontos infók lettek volna:(((
2010. jan. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

21:55 - nálunk is ez volt.

De sebaj, magamtól rájöttem elég sok mindenre, meg azóta arra is, hogy... na mindegy.:D

2010. jan. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

22.19:

mire jöttél még rá?


kérdező: ne félj, direkt azért van a felvilágosítós óra, mert sejtik, hogy még nem tudhattok olyan sokat.

2010. jan. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
A legfontosabb amit tudnod kell: a fiúknak kukijuk van a lányoknak meg puncijuk!
2010. jan. 19. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Amit az előttem Válaszoló írt, azzal kéne már óvodáskorban kezdeni a felvilágosítást. Aki ezt nem meri így kimondani, bele sem kezdjen!
2010. jan. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Ha kell felvilágosítalak. Megírom kommentbe ha kell.
2010. jan. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!