Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet élvezni a szingliségen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet élvezni a szingliségen?

Figyelt kérdés

Pár ember véleményéből kiindulva teszem fel a kérdést.

Idősebbek, vagy olyanok, akiknek sok kapcsolatuk/randijuk volt már, azok szóval azt mondják,hogy örüljön az,aki szingli! Addig örüljön még az!Meg ha akar is valaki társat, bocsi de inkábbk keressen magának valami hobbit és erősödjön meg egyedül!Élvezze ki,hogy egyedül van!


SZerintetek ez az álláspont nem beteges?

Ezek az emberek ennyire hibbantak, hogy inkább lennének egyedül? Ha meg épp olyan mondja,aki házas, akkor nem durva egy kicsit??? Élvezi a házaséletet ... még jó hogy el is felejtette milyen egyedül lenni...


2011. jan. 2. 17:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

A szingliség az királyság!!!

Ha nem vagy szerelmes akkor minek a nőt megtartani???

Szabadlábon élek ,azt kefélek meg akit akarok vagy akibe belebotlok.karácsonykor is több a pénzed...ha akarod akkor egyszerre több nőt is hazavihetsz...nem kell hallgatni azt hogy cica igy cica ugy...Sok előnye van a szingliségnek de hátránya is sok van ...sokan inkább csalnak mint hogy szinglik legyenek->ezek a gerinctelenek!!!

A lényeg az hogy néha egy kis egyedüllét is jól jöhet ,de ez nem célravezető!!!

Üdv!

2011. jan. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"Inkább az a beteges, aki kézzel-lábbal ragaszkodik egy rossz, nem működő kapcsolathoz, csakhogy legyen valakije és ne legyen egyedül.

Mindenki úgy odavan a kapcsolatokkal, aztán meg jönnek ide sírni, hogy milyen rossz nekik."


Fú öcsém, te qrva jól megmondtad az igazságot!!! Nekem most óriási rálátásom lett erre a dologra, mivel a szenvedő 3. fél voltam én a hétvégén. Egy idióta csaj akinek barátja volt, letámadt engem egy buliban, majd sírt nekem, hogy nem szereti a barátját, aztán meg kb 1 óra múlva mondta, hogy nem akar egyedül lenni. Majd rá 2 órára már együtt ment haza a barátjával. És a barátnői ott könyörögtek neki, hogy hagyja ott azt a barmot és válasszon engem(nem is vagyok velük jóba!!!). A barátja kezet emelt rá meg ilyenek mások előtt, akkor mi lehet otthon? De a csaj képes volt visszamenni hozzá, pedig méég csak nem is szereti, de nem tudná elviselni a magányt, és kihagyott egy olyan lehetőséget, mint én vagyok, aki annál a srácnál 1000x jobban tudtam volna szeretni és soha kezet nem emeltem volna rá, és mindent megkapott volna tőlem, mind lelkileg, mind testileg. És ezt mindenfajta önfelmagasztalás nélkül mondom. A srác meg nyilván nem akarja, hogy otthagyja, mert tudja, hogy még 1 ilyen csajt nem kap.

2011. jan. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szóval a lényeget pont kihagytam a monológomból.

Szerintem is inkább az ember legyen szingli, és legyen meg a lehetősége, hogy találja meg az igazit, mintsem eltöltsön egy olyan ember mellett akár egy percet is, akiről tudja, hogy nem Ő az. Nyilván ez a felfogás baromi sok lemondással jár, már csak ha magamból is indulok ki. Kb fél perc alatt találnék olyan csajt, akivel ellehetnék, lenne kihez odabújni, kivel szexelni stbstb, de inkább úgy vagyok vele, hogy nem pazarlom az időmet ilyenre.

És szvsz a szingliség nagyon nagyon sz@r, legalábbis nekem.De az még szarabb lenne, ha egy elb@szott megszokás kapcsolatban kéne tengetnem az életem, és ahhoz, hogy boldog legyek megcsaljam azt, akivel együtt vagyok(én ilyet soha, soha nem tennék mellesleg), majd visszamenjek hozzá, mintha mi sem történt volna.

2011. jan. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!