Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, tényleg észre lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, tényleg észre lehet venni, ha egy lánynak nincs önbizalma? És ez nagy gond?

Figyelt kérdés
2011. jan. 2. 18:36
 1/9 anonim válasza:
Észrelehet venni, ha nem is egyből de észre lehet. Engem zavar ha egy lánynak nincs önbizalma, de ennek valami oka van amit meglehet oldani csak dolgozni kell rajta.
2011. jan. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
igen, bár a fiúk többsége kifejezetten előnyösnek tartja, mert így könnyebben irányíthatja a lányt, uralkodhat rajta (többek közt én is ezt szeretem :D )
2011. jan. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

5 perc beszélgetés kell, hogy kiderüljön. :-D

Nem különösebben zavar... mondjuk egy bizonyos szint után már zavaróvá válik.

2011. jan. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%

Én csak azért "szeretem" ezt,mert könnyebb velük ismerkedni nem nagyképűek,és flegmák.

F/18

2011. jan. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 acel ***** válasza:
nagyon is észre lehet venni, és szerintem komoly probléma a hiánya! Annak akinek van önbizalma olyan teljesebb ember tud lenni, szerintem törekedni kell arra hogy ezen javítson az ember ugyanis ezen lehet! 22f
2011. jan. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Észre, pl. nem szexel világosban, nem cumizik.
2011. jan. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Funktasztikus ***** válasza:
nekem most olyan abrátnöm leszz és hidd el rohadtul idegesitö!! de ahogy mondták irányithatod:D
2011. jan. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Sokkal vonzóbbnak találom, ha egy lány szerényebb, mint ha egy önelégült, vigyorgós idióta.

Amúgy mindenkin észre lehet venni, ha nincs önbizalma, de ez speciel nálam nem zavaró, meg még sokan másoknál sem.

2011. jan. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én pont ilyen lánnyal szeretnék találkozni, mert akkor még talán velem is beérné. Bár ahhoz kb 0 alatti önbizalom kellene :)
2011. jan. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!