Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm megkértem rá hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm megkértem rá hogy rendszeresítse a maszturbálást és meg is tette, szerintetek ez gond? 17F

Figyelt kérdés
A barátnőmmel 3 hónapja járunk. :) Fantasztikusokat szoktunk szeretkezni hétvégenként és az első 4 alkalmat leszámítva mindig van orgazmusa, úgyhogy szerencsére mindig kielégül. :) Ami azt illeti, nagyon nehezen találtuk meg a pontokat, hol is esik jól neki, hol kell izgatni, ezért megkértem hogy maszturbáljon elöttem. Előszőr nem szerette volna a dolgot, késöbb megtette, utána rendszeressé is vált számára a maszturbálás, azaz 3 év után nagyjából minden éjjel masztizik egy jót magának. (akkor is, amikor nem vagyunk eggyütt) Azt mondta ismét kedvet kapott hozzá és hálás érte hogy előhoztam ezt belőle megint! Szerintetek ez gond?
2011. jan. 2. 22:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha te örülsz neki, és neki is jó, akkor mi a gond?
2011. jan. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem nem gond de inkább kényeztesd te! Nyald ki neki például hagy élvezzen :D
2011. jan. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!