Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik ezek az előítéletek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik ezek az előítéletek a társkeresőn? (lent)

Figyelt kérdés

Ki van rólam írva, hogy csendes vagyok meg visszahúzódó, érzékeny, kevés barátom van, meg stb és ebből mindenki azt találja leszűrni, hogy antialkoholista vagyok (pedig amúgy tökre szeretek berúgni), utálom a cigit (hát mondjuk az igaz, hogy nem cigizek, de nincs vele bajom), hogy szeretek olvasni (pedig utálok és nem is szoktam), hogy nem beszélek csúnyán (pedig imádok:D) meg ilyenek...


Ne olyanokat írjatok, hogy ha ennyire zavar, hogy félreismernek, akkor írjam ki ezeket is, most nem ez a kérdés! Hanem hogy szerinetetek miért gondolják? A valóságban tényleg korrelálnak ezek az adatok, és én vagyok elcseszett, vagy honnan veszik?


2011. jan. 2. 22:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Minden ember más, mindenkinek meg van az oka arra, hogy miért olyan amilyen. Mindenki más... Nincs logika ebben. Ezért csalódnak az emberek, mert az gondolják, hogy ebben van. Írhatnál példát, hogy ki mit gondolt rólad és hogy derült ki. De mindegy, nem lényeg. A lényeget már leírtam.
2011. jan. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Aki pedig gátlásos nem minden esetben nem akar az lenni, nem is biztos, hogy gátlásos, nem tudhatod, miért gátlásos és mennyire, az is lehet rájött, hogy az alkoholnak nincs értelme.
2011. jan. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nézd, Te valószínüleg, mint sok más Nö levontad a negatív következtetést.

Én voltam regisztrálva, mert gondoltam megpróbálom és a hasonlóan normális adatlapok tulajdonosainak írtam.

Hozzátenném, normális, nem két soros levelet, ami nem volt tele helyesírási hibával és "sztem,aham" meg ilysmi szavakkal. A visszajelzések alapján a fejem sem annyira ronda, hogy az lenne a gond, bár nem vagyok egy görög Isten.

Szerintem kaptam ekár egy nemleges választ is?

Hát elmondom, egyet sem!


Úgyhogy akiben egy ilyen adatlap után elöítélet van az valószínüleg abból a közegböl származik, aki alkoholista és önmagában egy kocsisszótár. Nevezzük öket rosszfiúknak.


21/F

2011. jan. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Különben meg mi a baj azzal, ha valaki nem szereti az alkoholt? Amugy a legtöbb oldalon külön opció van a fogyasztásra is...

Sok a társkeresőn az idióta kalandor, jobb tartózkodni.

Aki pedig olyan levelet ír, ami értékelhetetlen, annak nem kell válaszolni, és le is van tudva.

2011. jan. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Szerintem a legnagyobb baj azzal van, hogy saját magad sem ismerted ki igazán...

Egy visszahúzódó érzékeny lány nem beszél csúnyán...Ismerek pár ilyen lányt és tudom miről beszélek...És ők nem isznak alkoholt sem...

Szerintem rosszul mérted fel magad és hamis információkat közölsz magadról a társkeresőn...

Ha társat szeretnél találni, ne riassz el mindenkit és olyan bemutatkozó szöveg kell ami tényleg te vagy...Ha nem tudsz magadról olyat írni, akkor írd azt, hogy "ismerj meg" vagy valami hasonló...

Pár sor után úgysem lehet senkiről sem megállapítani, hogy milyen is valójában, de ehhez persze tudni kell, hogy milyen szavaknak milyen lehetséges értelmezései vannak...

Rád inkább az a jellemző, hogy:

"kicsit félénk, de szabad szájú intelligens lány normális párját keresi, akivel pár kupica után is jól érezném magam"


;)

2011. jan. 3. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!