Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a baja ennek a lánynak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baja ennek a lánynak? Nem bírom megérteni

Figyelt kérdés

Két hete megismerkedtem neten egy lánnyal, bejelöltem facebookon, és minden nap beszéltünk msn-en, én tetszem neki és ő is nekem, messze lakunk egymástól.

Ma azt írta, hogy szeretné ha elfelejteném mert nem akar csalódást okozni nekem, mert ő itt hagyja ezt a világot meg ilyenek.Aztán mondtam neki, hogy ha ez egy burkolt lekoptató szöveg akkor nyugodtan mondja meg az igazat.

De nem az azt mondta, amikor meg dicsérem, bókolok neki akkor nem akarja elhinni és vitatkozik, hogy nem is szép.Már telefonszámot is cseréltünk, és váltottunk pár sms-t.

20 éves vagyok ő 17 Mi lehet a baja?Nem értem


2011. jan. 2. 23:53
1 2
 1/13 DJ_Whiteman ***** válasza:
Talán a távolság, és fél a távkapcsolattól:)
2011. jan. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hagyd ott! 20/L
2011. jan. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Vagy haldoklik, vagy öngyilkosságra készül.
2011. jan. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Dilettáns döggomba ***** válasza:
100%
"Őt itt hagyja ezt a világot"? Azaz alulról készül szagolni az ibolyát? :O Súlyos depis, de te ilyen távolról nem sokat tehetsz érte.
2011. jan. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Önbizalomhiányos és depressziós lehet.
2011. jan. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Szép lány, de nem hiszi el, mindig sajnáltatja magát, azt észrevettem, hogy nincs önbizalma, megkedveltem:)

Remélem nem akar öngyilkos lenni

2011. jan. 3. 00:05
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
nagyon depressziós, és vlsz a nagy távolság miatt esélytelennel látja az esetlek köztetek kialakuló járást.
2011. jan. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Funktasztikus ***** válasza:

mivan bmeg leendöbnömet füzögeted?xD amm ember én is ott vagyok mint te..szép a csaj de azt mondja hogy ronda..ugye hogy idegesitö?:O meg olyan idióta kiirási vannak....velem is ez van hogy dicsérem deee csak leállunk veszekedni:S...olyan idegesitö.."enyhe" önbizalom hiányban szenvednek..:'(aki meg tényleg ronda az viszont azt hiszi magárol hogy szép nah ez már másik téma:D


a lényeg:nagyon megértelek....én is ebbe vagyok.....már csak azon gondolkodom hogy hogy kéne kihuzni öket ebböl:/

2011. jan. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Kihúzni őket ebből nem a mi feladatunk, hanem az övék, vagy megteszik vagy nem:D
2011. jan. 3. 00:54
 10/13 Funktasztikus ***** válasza:
jah de tod mien idegesitö hogy magukat semi okbol elmondják ilyen meg olyan rondának-.-??
2011. jan. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!