Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek irigy rám? (én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek irigy rám? (én legalábbis így gondolom)

Figyelt kérdés
Az osztályban van egy gyerek, aki feltűnően sokat foglalkozik velem. Állandóan velem foglalkozik, bámul órán, szünetben próbál oltogatni, hogy cink, ahogy kinézek, meg a hajam stbstb... Meg mindig kérdezgeti, hogy mi van velem, mi újság, hogy vagyunk a bnőmmel stb...akkor év elején felvettem msnre, de le is töröltem, mert egy nyomorék. Ja! És egyébként úgy elvan szállva magától csórikám, hogy az csuda. Azt hiszi, hogy ő húde nagyon jóképu gyerek, közben meg mindenki lenézi a háta mögött. Állandóan csak kritizál mindenkit, azt hiszi, hogy ő az élet császára. Közben meg egy csóró kis senkiházi *aszkalap.
2011. jan. 3. 16:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínű hogy a csávónak magával van baja nem pedig mással. Ha magával elégedett lenne és minden rendbe lenne körülötte akkor nem lenne arra szüksége hogy másokat kritizáljon.
2011. jan. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyetértek az elsővel tuti h magával van baja.

Egyébként nekem is volt egy évfolyamtársam aki mindig oltogatott és bámult és csak késöbb jöttem rá h azért mert irigykedik.

2011. jan. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!