Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A kérdésem a következő lenne,...

A kérdésem a következő lenne, most vagyok 18 éves és a combon kerülete nagyon nagy de nem a zsirtól gondolom legalábbis én mert ha elmegyek futni utána ugy betudom fesziteni hogy az egész kemény mint a tégla?

Figyelt kérdés

de mikor nincs terhelés alatt nagyon nagy és ez nagyon zavar hogy tudok változtani ezen? Remélem érthetően leirtam

remélem érthetően leirtam


2009. nov. 1. 09:56
 1/2 anonim válasza:
Fiú vagy? Lány? Nekem is ez a problémám, a vádlim, combom kemény mint a kő, de nadrágban nem látszik, hogy izom, csak hogy nagy. :( És sokszor megkaptam már, hogy "combos" vagyok, de mit tegyek ellene? Ha sportolsz sokat egyre nagyobb lesz. Ha fogyózol, petyhüdt lesz. Nem tudsz tenni semmit, ez alkati dolog. :((( Én műtéten gondolkodtam, hogy ha valamennyi zsír van rajta, azt is leszívatni, és hátha így 1-2 centivel kisebb lesz.
2009. nov. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
F/18 és én se tudom mit tegyek :(
2009. nov. 1. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!