Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én gondolom ezt a cikket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én gondolom ezt a cikket marhaságnak? "Kell egy kis intimitás Reggelenként együtt a fürdőszobában – megöli a vágyat? A férjem legalábbis a minap így nyilatkozott."

Figyelt kérdés

"Férjének valahol igaza van. Mialatt az egyik a fülét tisztítja, addig a másik mellette a fogát mossa – ez eléggé kiábrándító. Ezenkívül férje végig szemtanúja annak, hogy egy kócos álomszuszékból ön milyen eszközök segítségével alakul át sugárzó szépséggé. És pontosan ez az, amiről ilyen részletességgel nem akar tudomást venni. Sokkal szívesebben veszi azt, ha önt már „átváltozva”, és kikészítve csókolhatja meg a reggelinél. A fürdőszobában együtt töltött idő sokak szerint illúzióromboló. Ez árt a romantikának, mely a szexuális vágy alapja. Tehát: tanácsos fél órával hamarabb felkelni, és esténként fél órát várni addig, amíg a másik elkészül. Inkább szerelemre felkészülve jönni ki a fürdőszobából, mint olyan nőként, akit a férje a fogselyem használata közben is látott."



Nem tudom ti hogy vagytok vele, de fél év után én a barátommal amikor együtt alszunk együtt mosunk fogat, amíg az egyik tollászkodik, addig a másik pisil, vagy éppen fület pucol. Én vagyok csak ilyen ízléstelen?


2009. jan. 30. 20:52
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
még valami én szeretek a párom mellett ébredezni nem kelnék fel fél órával előbb, hogy tip top kinézettel lepjem meg.. Szerinte amúgy is édes vagyok amikor olyan álmos, és kócos vagyok..
2009. jan. 30. 20:53
 2/18 anonim ***** válasza:
96%
A nők akik ilyen cikket írnak, nem házasok és még nem voltak bensőséges kapcsolatban. Egy kapcsolat elején, mikor két idegen van, nyilván ciki. Két barátnál már nem.
2009. jan. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem az a része, hülyeség, hogy fel kell kelni fél órával hamarabb...csak azért hogy kimaszkirozva lásson a párom, és cseppet sem "gyűrödten"...

Ha együtt vagyunk, együtt alszunk, természetes az, hogy reggel ébredés után kócos vagyok, álmosak a szemeim, esetleg karikásak...de hát még szép! :) szerintem amúgy egy jó párkapcsolatban ez nem probléma, sőt, szerintem olyan aranyos álmosan látni egymást, védtelennek meg minden:D

Mondjuk a kis intimitás megvan azzal, hogy elmegyek nagydolgot végezni, vagy kicserélni a betétet stb... semmi baj nincs az együtt fogmosással...:)

Szerintem nem Te gondolod rosszul.

Üdv

2009. jan. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
97%
Ez a cikk szerintem is hülyeség. Egy bensőséges párkapcsolatban pont az az egyik jó dolog, hogy megtesszük ezeket.. Felkelni meg tényleg hülyeség. Az én párom mindig néz például alvás közben, mert azt mondja, hogy nagyon édes vagyok, és imádja ha kócos a hajam ébredés után:) Ennyi erővel szex közben is nézni kell, nehogy véletlenül egy tincs ne úgy álljon ahogy kell, különben a szerelmed megutál..
2009. jan. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Bár nekem még nincs tapasztalatom ilyen téren de én 100%-ba igazat adok a második válaszadónak. =) A Wc, meg a betét tök más dolog, de azért ha együtt ébredtek vagy valami, szerintem nem kiábrándító hogy kócos a haja vagy nincs kisminkelve, mindenki úgy szép ahogy a természet megalkotta. :)

F/15

2009. jan. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezt benéztem sry, a 15 éves fiú vagyok. :D A második válaszadónak van 100%-ba igaza, de persze a harmadiknak is. :)
2009. jan. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
tampont persze nem cserélnék előtte, de tisztasági betétet már raktam be, nem zavarta...
2009. jan. 30. 21:10
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Charlie is megmondta már: "Az aki szép, az reggel is szép". A cikk meg baromság.
2009. jan. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
96%

Persze, hogy baromság a cikk. vmi plázabiccs írhatta, akinek még életében nem volt komoly kapcsolata, és azt hiszi a pasi színe elé reggel csak tipp topp talpig sminkben lehet járulni.

én is együtt mosok fogat a barátommal. míg az egyik pisil, a másik kinyom magán egy pattanást a tükörben.

na jó, azért a ló túlsó felére se esnék át: pukizni biztos nem pukiznék barátom előtt:D

2009. jan. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
98%

igy van. nekem is pont ez jutott eszembe "aki igazan szep, az reggel is szep, ha osszegyurte az agy"

fogmosas, fultisztitas, smink, fesulkodes -az ilyesmiket xtem meg jo is egyutt csinalni :)

de a "kozos" wc-zest azert nem irom ala.

2009. jan. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!