Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexi amikor egy pasinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexi amikor egy pasinak kilátszik a boxer-e?

Figyelt kérdés

MOndjuk amikor lehajol és ugy kilátszik egy kicsit.

De ilyen feszülös fajtára gondolok.


2011. jan. 3. 17:18
1 2 3
 1/22 nielindi ***** válasza:
nem.
2011. jan. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Mandula11 ***** válasza:
NEM
2011. jan. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Nem mondhatni szexinek,de azért nem épp annyira durva,mint amikor a lányak lóg ki a tangája.
2011. jan. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
de nem a segge van kinn
2011. jan. 3. 17:22
 5/22 Mandula11 ***** válasza:
Lányoknál mondjuk kevésbé szexi, ha ki van a tangája.
2011. jan. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Inkább igénytelen...
2011. jan. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
34%

OFF

Komolyan nem tudom, ettől a tangakilógástól mit van mindenki úgy oda meg vissza. A tanga a legszexibb női bugyifajta, amit valaha is kitaláltak, és elég nehéz elképzelni, hogy lehet még überelni. Na, és pont azért lett ilyen elterjedt és általánosan viselt, mert nem olyan gáz, mint a „telebugyi”, pláne azok a régi klasszikus pamutok, amiket még a 80-as-90-es évek fordulóján is mindenki hordott. (Akkor még a tanga szexi alkalmi viseletnek számított.) Szóval a tanga „képviselhető” dolog nadrág alatt is, meg ha kilátszik, akkor is. Különben mi más lenne a magyarázat arra, hogy mindenki azt hord, ha nem az esztétika? Biztos nem a kényelmi szempont az első, ahogy a magas sarkú cipőnéál sem.


Na, és ezek fényében, ha kivillan a tanga, mi van? Szerintem semmi. Sőt, rám egyenesen erotikusan hat (már persze, ha nem egy bálna viseli). Vagy van még az a megoldás, hogy nem hord a lány bugyit (mellesleg nekem akkor is guvad a szemem, ha kivillan a popsivágat), vagy tessék lemondani a csípőgatyákról, és magas derekú szarokat hordani. Ugye, hogy inkább nem?


F36

2011. jan. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Normálisan kell viselni a nadrágot (ne a térdénél legyen a fiúnak a gatya ülepe) és máris nem látszik ki. Borzasztó igénytelen..

A tangavillantásról meg annyit, hogy ha nem fenéktakaró felső van rajtam, akkor ha leülök, nincs mit tenni, kilátszik az alsóneműm. Szerintem ez még mindig gusztusosabb, mint mikor a segge van kint egy csajnak.

2011. jan. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
47%

ON


Ami meg a fiúkat illeti, hát, abban én hadd ne foglaljak állást, bár szerintem, ha egy divatos sztreccsboxer felső csíkja kicsit kilátszik (és nem szándékosan van villogtatva a gatya), az még nem gáz. Inkább ez, mint a seggvágatvillantás, mert az a férfiaknál már tényleg borzasztó (és nem szexi, mint a lányoknál).


Azt meg végképp nem tudom hova tenni, miért szexi, ha egy fiú seggközépen "köti meg" a farmerját, és ki van a pamut(!) boxeres fél segge, de ezt a tinilányoktól kell megkérdezni, hátha ők tudják a választ.


F36

2011. jan. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
nekem tetszik... mondjuk szeretem az is a a fiunak kicsit "trottyos" a nadragja...
2011. jan. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!