Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha már a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha már a szüleim is azt hiszik, hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés

Múltkor mondtam anyámnak, hogy a sulinkban már 2 lány is terhes :S Poénból hozzátettem, valószínűleg nem tőlem van. Erre anyám húzza a száját: "Nem is feltételeztem, amennyire te undorodsz a lányoktól"

Régebben is célozgatott rá, de akkor azt hittem, hogy viccel(mivel egyáltalán nem vagyok nőies). Mindenesetre már értem, hogy Horvátországban miért akarta, hogy nézzem a sztriptíztáncosnőt(pedig csak 12 voltam).

Apám meg azzal jön, hogy soha nem lesz nőm. Mikor néha találkozunk, mindig gúnyos hangon megkérdezi: "És hogy van a barátnőd?"

Az a helyzet, hogy eléggé visszahúzódó vagyok. Egyszer okoztam orgazmust egy lánynak, de akkor csak pár hónapja voltam 12 éves, szóval nem éppen ma volt. Azóta viszont pangás van, nem is nagyon szoktam lányokkal beszélgetni. Mindig azt mondják, hogy ronda a pofám. Néha már azt hittem, hogy lesz vmi, de a csaj bevallotta, hogy fogadásból szórakoztak a barátnőivel.

Akkor elfogadtam, hogy nekem ezt dobta a gép, nem is nagyon foglalkozom a dologgal, de anyám kijelentése egy kicsit "felzaklatott".

17/f


2011. jan. 4. 02:45
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Valahogy szedj össze egy csajt, vagy kérj anyádtól pénzt k.rvázásra :)
2011. jan. 4. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Scream85 ***** válasza:
90%

"Egyszer okoztam orgazmust egy lánynak, de akkor csak pár hónapja voltam 12 éves, szóval nem éppen ma volt."


Te már ilyen profi voltál 12évesen?:D

Akkor mi a probléma?:D

2011. jan. 4. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mond meg anyudéknak, h. te a lányokat szereted,de nem igazán keresik a társaságod,te pedig nem erölteted,mert van még időd.És azt is oda vághatod nekik, h. nem az ő kedvükért akarsz becsajozni, hanem te ennél sokkal érettebb vagy és te normális lányt akarsz....
2011. jan. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Végezz jó iskolát, menj külföldre dolgozni, szedd meg magad és gyere haza. Senki nem fogja nézni hogy ronda vagy-e, mindenki szeretni fog.

Azokat a lányokkal, akik szórakoztak veled akkor majd t fogsz, és a szüleid is puncsolni fognak.


Mert az erősebb kutya...

2011. jan. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
anyádnak mond meg h te nem meleg vagy, egyszerűen csak ronda és ezért nincsen csajod.
2011. jan. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Elég lököttek a szüleid, ha tényleg melegnek gondolnak, amiért nincs barátnőd vagy nem rohangálsz a csajok után.

Jelezd nekik, hogy bejönnek a csajok, de pofára ejtenek, stb. Például szúrj ki egy csinos lányt az utcán vagy buszon, magazinban, bökj rá, hogy na, tetszik. Ilyesmi. :/

2011. jan. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bökj meg egy csajt fb-on és mutasd meg a szüleidnek.
2011. jan. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
60%
anyádék jó nagy gyökerek -.-
2011. jan. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tőlem max azt kérdezi néha az anyukám, hogy nincs-e valami csaj. Nem gondolnák, hogy meleg lennék, pedig 24 évesen tartok 0 barátnőnél, bár volt olyan, aki az lehetett volna, ha bejött volna nekem, mert ő belém volt esve. De teljesen nem téma a szexuális beállítottság.

12 körüli évesen az osztályban még rettegünk attól, hogy melegek leszünk, és attól, hogy erre utaló jeleket látnak rajtunk. Később meg mindenki lesz*rja ezt a témát.


Szerintem megmondhatod anyukádnak, erre visszautalva, hogy a lányokhoz vonzódsz, szerintem a szüleid is ezt szeretnék jobban hallani.

2011. máj. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!