Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol találhatnék egy meleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék egy meleg barátot?

Figyelt kérdés
Én lány vagyok , de szivesen barátkoznék meleg fiúkkal . Hol találhatok ilyen fiúkat?
2011. nov. 2. 22:49
 1/10 anonim válasza:
100%

enis gondolkodtam mar ezen...pl Dr.Szöszinek is tök jó hogy meleg a barátja:) keress szoliba meg ilyen helyeken XD

fhuu amugy tényleg nemtudom:S aréna pláza..?!WestEnd?:D

2011. nov. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
25%
Radiátor mellett.
2011. nov. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%

nem tudom, milyen körökben, baráti társaságokban mozogsz, de megsúgom, biztos ismersz 1-2 srácot úgy, hogy nem is gondolnád róluk.

ez nem úgy megy, hogy spéci helyen kell keresgélni. :)

én pl. szívesen bevonok bárkit, előbb-utóbb a baráti körömben, ahol sok a meleg srác, de ahhoz az kell, hogy barátság... különben meg minek?

2011. nov. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%

Istenem, tényleg úgy kell őket kezelni mintha kis kabalaállatkák lennének? Emberek ők is. Miért pont meleg barátot szeretnél? Azért mert a szex és newyork és az egyéb sz*r amerikai sorozatok azt állítják, hogy kell egy meleg barát?! Ha vannak barátaid és kiderül az egyikről, hogy meleg, akkor tök jó, hogy nem ítéled el őt ezért. Van egy meleg barátod. Na de hogy már eleve úgy barátkozni, hogy meleg fiút akarsz.. Pff.


egy heteroszexuális lány

2011. nov. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Milyen céllal keresel meleg barátot?

Tudni kell, hogy nem minden meleg pasi plázákat járó, divatb*zi.

2011. nov. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha meleg, akkor úgyse jönne össze veled....ha nem sikrülne, akkor hívj fel! :)
2011. nov. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Vannak meleg szórakozóhelyek. A GOOGLE Bácsi megmondja hogy hol találod ezeket.
2011. nov. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
99%
Szerintem azért akar meleg barátot, hogy legyen fiú barátja, aki nem mászik rá! Ez magától értetődő! Én is szeretnék egyet! :)
2011. nov. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
96%
Utolsónál a pont.
2011. nov. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
93%

Hú, régi a kérdés, de azért egy választ megér:

Melegként mondom, hogy tényleg nem mindannyiunk lányos plázab*zi.. Sőt sok melegnek (köztük nekem is) kifejezetten taszítóak a lányosan viselkedő melegek (már ami a párkapcsolatot illeti). :)

Azon kívül kíváncsi lennék, hogy tényleg miért is szeretne a kérdező meleg barátot?


22F meleg

2012. jún. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!