Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mind véletlen, én képzelek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mind véletlen, én képzelek többet, vagy tetszek neki?

Figyelt kérdés
Van 1 fiú a suliban, aki elég sok lánynak tetszik és eléggé ismert. Én ennek pont az fordítottja vagyok. Lány vagyok xD, nem sok fiúnak tetszek és nem vagyok olyan ismert. Mivel tetszik ez a fiú, ezért akaratlanul is, de néha Őt nézem és általában felveszi velem a szemkontaktust. De néha történnek fura dolgok...pl oda jön párszor beszélgetni, amikor többen vagyunk :D és megkérdezi, hogy smint..de ez eddig még csak kétszer fordult elő...Ma egész nap engem bámult, de talán csak azért mert én is őt. Szerintetek?
2011. jan. 4. 20:38
 1/2 anonim válasza:
Dobd privát emailban az msncímed és szivesen segítek mert már nem 1 ien helyzetet megoldottam és jól jöttek ki belőlle a nők (na nem félre érteni)17/f
2011. jan. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
írj inkább Te, kérlek! köszönöm :)
2011. jan. 4. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!