Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek írjam meg neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek írjam meg neki, hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Van egy csaj aki nagyon tetszik nekem, de van barátja, már 1X írtam neki, hogy ismerkednék, erre adott egy nemleges választ. Azt még nem írtam neki hogy teszik, meg azt se hogy bizony szerelmes vagyok belé, lehet ezzel kellett volna kezdeni. Szerintetek hadjam a fenébe vagy ne tartsam örökre magamban? Az a helyzet, hogy én biztos vagyok benne, hogy összeillenénk, még hasonlítunk is egymásra amolyan "egyivásúak" vagyunk, ezért gondolom, hogy neki én lennék a tökéletes.
2011. jan. 5. 10:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy milyen idősek vagytok, de ha fiatalok, akkor könnyen lehet hogy eljön még a te időd.

Ha már egyszer írtad neki, hogy megismerkednél vele, akkor tudja hogy tetszel neki.


Ha véletlen találkoztok, kérdezd meg hogy van, dícsérd meg a frizuráját, beszélgess vele...

Ettől valószínűleg nem fogja ott hagyni a barátját, viszont folyamatosan jelzed felé, hogy tetszik és látja hogy jófej vagy.

Aztán ha úgy alakul, hogy szabad lesz, akkor elkezdheted neki csapni a szelet komolyabban. Ha most nagyon nyomulnál rá, azzal szerintem csak elvágnád magad nála.


Addig azért próbálkozz más lányoknál, ne várj rá évekig!

Írtad, hogy szerelmes vagy, tudom hogy ilyenkor más csaj nem érdekli az embert, de mást most nem tudsz tenni.

2011. jan. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!