Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy olyan 23...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy olyan 23 éves lányról, aki el van jegyezve, de rámászik 20 éves srácra?

Figyelt kérdés

Ráadásul nem csak velem feküdt le, hanem a fiatalabb haverjaimmal is.

Mit gondoltok róla, azon kívül, hogy rib@nc, lehet vmi lelki baja van?


2011. jan. 5. 12:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én azt gondolom, küld el hozzám is :D Úgy már biztosabbat tudnék mondani :D
2011. jan. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ez a nő, ha jól értem a te menyasszonyod?

Ha igen, akkor kuka, még ma, gyűrű vissza!

2011. jan. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

nem az én menyasszonyom, a vőlegénye nem is tud semmit, pedig betegesen féltékeny típus, ha megtudná, nem is tudom mit csinálna:D


én a 20 éves srác vagyok.


Az a durva, hogy ő mászik mindig vkire, nem fordítva, pedig egy 23 éves menyasszonytól azt várná az ember, hogy komolyan veszi az életet. Még ha 18-19 lenne, rá lehetne fogni, hogy majd felnő.

2011. jan. 5. 12:17
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg megrettent az elkötelezettségtől, és még élni akar. Mondjuk nem a legjobb módját választotta annak, hogy ezt kimutassa!
2011. jan. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%

Hát, kérdező, ha te is a skalpjai között vagy, magyarul dugod a mennyasszonykát, akkor milyen jogon ítélkezel felette?

Csakmert te pasi vagy?!

Semmivel se vagy erkölcseidben különb nála.

2011. jan. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Utolsóé a pont!
2011. jan. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

én nem vagyok elkötelezett semmilyen formában, ő viszont igen, az ő élete meg ne az én bajom legyen már, főleg hogyha az én káromra menne, hogy ezzel foglalkozzak.


Mielőtt vki leszólni, hogy akkor miért tettem fel a kérdést, nem azért mert majd rohanok hozzá, hogy hagyja ezt abba, csak hátha van itt egy tapasztalt róka, aki jobban érti a női elmét mint én:D

2011. jan. 5. 12:26
 8/13 Мirkó ***** válasza:
72%
Miért ne lenne különb a kérdező? Ő nincs eljegyezve! Szingliként azzal fekszik le az ember akivel akar nem?
2011. jan. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok ilyen és nem is értem,de pasiknál is van ilyen, h. friss házasságban él,de fűvel-fával csalja az asszonyt.Lehet a lány nem kap meg vmit a pasitól,de azért férjnek jó.Vannak olyan emberek akik családot akarnak vagy éppen nem szeretnek egydül lenni és így ez neki biztosíték,de közben az csinál és azzal akivel akar.
2011. jan. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Guano Apes válasza:
a csaj 1 ribanc... most mit kell ezen ragozni?
2011. jan. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!