Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok rólam lányok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok rólam lányok? 18 éves fiu

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, focizom, nem mondanám magam a legszebb fiúnak, de nem is vagyok csúnya.

Néha elég beképzelten tudok viselkedni máskor szerény, vagyok, kondizom, bár van egy kis hasam a lányokat tisztelem és a sex nálam akkor jó, ha szerelemből teszem, ilyen egyéjszakás valamiket nem szeretem alkalmazni. Imádom a nőket, de sajnos most nincsen. Jól öltözött vagyok és zselézett haj nélkül az utcára ki nem megyek. Szeretem a testemet, és ha van ilyen kicsit önimádó is vagyok.

Szeretem hangoztatni, ha valamiben jó, vagyok ezen okokból sok ellenségre tettem szert, de az utálat csak ösztönöz. Nagyon vallásos emberke vagyok és a hatalomra törekszem. Viszont a családom szegényes, de mégis azt hiszik, gazdagok vagyunk :D A lányok egy része lenéz (legalábbis így jön le nekem).Különleges embernek tartom, magam különleges élettel 2 barátom van, mindössze, akik olyanok mintha a tesóim lennének és nem is igazán vágyom másokra. Sokan azt hiszik, semmi bajom sincsen, pedig nagyon sok van, de a vallásom és a barátaim, ill. családom által mindent megteszek, h leküzdjek dolgokat. Ha tetszik egy lány sokáig udvarlók neki és ha „enyém” akkor megunom, 1-2 hét után nem tudom miért ezért utálom magam 1-2 honapja pedig egy olyan lány nincs aki kimondottan tetszene na ezt nem értem miért van így. Nagyon türelmes emberke vagyok 3 évig tartó kapcsolatom volt ami így vissza gondolva vicces  hiszem 1 évet vártam a smárolásra na de nem bántam meg most sem.174 cm magas vagyok 95 kg ideális nem vagyok de nekem ez így jó. Egyszer voltam nővel 15 évesen azóta nem találtam arra megfelelő nőt 18 éves vagyok és nem bánom amiket eddig megtettem. De azért ne gondoljatok valami kis bénának mert petting és ehet hasonló dolgok voltak. Kíváncsi vagyok a véleményetekre mit gondoltok rólam.


2011. okt. 18. 11:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen oké vagy,normális lehetsz:) végre valaki olyan akinek nemcsak azkell,h minél tobb csaj legyen meg neki:) nekem szimpinek tunsz,meg a leirtak alapján sem lehetsz csunya:D ha ismernéllek szerintem tuti jóban lennénk mert énis hasonloképpen gondolkodom ahogy te:)) L/14
2011. okt. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
hát ismerj meg :)
2011. okt. 18. 11:27
 3/20 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs semmi baj veled... Normális lehetsz a leírtak alapján...
2011. okt. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Ohh köszike :)
2011. okt. 18. 11:31
 5/20 anonim ***** válasza:
Naés hogyan ismerjelek meg?:D
2011. okt. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

nekem csak ez az önimádós rész nem jön be, azt nem szeretem ha egy srác túl nagyképű, még akkor se ,ha nagyon helyes.

Ettől függetlenül amúgy szimpi vagy..:) 17/L

2011. okt. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Hát mondjuk adsz egy e-mail címet amire írhatok neked:)
2011. okt. 18. 11:35
 8/20 A kérdező kommentje:
Köszike csajok :P
2011. okt. 18. 11:36
 9/20 anonim ***** válasza:
van lent az a "privát e-mail írása" erre katt és tudsz is írni:D várom:D
2011. okt. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
47%

Hát, nekem az első szó, ami eszembe jutott, mikor elolvastam a monológodat, ez volt: ALÁZAT. Erre nagy szükséged lenne. Részemről sajnálhatod, hogy 15 évesen odadobtad a szüzességedet egy akárkinek, akivel ráadásul már nem is vagy együtt. Értelme volt? Nem. Boldogabb nem lettél ezáltal. A vallásosságról annyit, hogy semmit nem érsz vele, ha az csak üres vallásosság. Ott ülhetsz minden vasárnap a templomban, ha nincs élő hited. Mi az élő hit? Működő, beszédes kapcsolat Jézussal. Nem magadban, nem a barátaidban, nem a családodban, hanem Jézusban való hit. És ha ez megvan, onnantól az életed minden további része megoldódik, és boldog leszel. Enélkül viszont nem.

Egyébként már az üres vallásosságod is hibádzik, hiszen a Biblia azt mondja, hogy a szexualitásnak, ami Isten csodálatos ajándéka, csak és kizárólag a házasságon belül van helye. Minden más paráznaság. És ez így is van. Le lehet feküdni mindenféle lánnyal, még ha meg is válogatod őket, de ez egyenes út a kiégés felé. Ha már most, 18 évesen elpazarlod az értékeidet, mi marad későbbre? Üresség? Sivárság? Tartalmatlan élet? Szerintem vedd szemügyre alaposabban a Bibliát. Ott mindent megtalálsz, ami által boldog, tartalmas, ÉRTELMES, örömteli életed lehet. Saját tapasztalat, pedig én se vagyok sokkal idősebb nálad. 20 éves vagyok.


A külsődről annyit, hogy nincs vele semmi probléma. Szerintem nem kell miatta aggódni, hogy na akkor, most ki mit gondol rólam. Semmi értelme. Isten ilyennek teremtett, ez vagy te. Még ha nem is legjobbképűbb pasi vagy.. nem ez számít. Sok olyan fiatal pasit, férjet ismerek, akiket szintén nem szavaznának meg az év leghelyesebb férfiának, mégis boldog, harmonikus, Istentől megáldott házasságban élnek, gyönyörű feleségük van, és többeknek már kisgyerkőcök is vannak a családban. Szóval elsősorban nem a külső, hanem a belső számít. A külső talán most szép, de az idő múlik, és 50 év múlva pl. mi marad belőle? Semmi. Akkor mi lesz? A belsőn van a hangsúly. A külső is fontos, de az csak másodrendű dolog. Szerintem mindig ezt tartsd szem előtt.


A hatalomra törekvésről csak egy ige jutott eszembe hirtelen: "Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de a lelkében kárt vall?" És ez milyen igaz! Törekedj az alázatra, és ne az éned, ne az önimádat legyen a középpontban. Meglátod, hogy mindjárt más lesz úgy.


Mindezt, amit írtam, minden rosszindulat és bántás nélkül írom. Kérted, hogy mondjunk véleményt, hát én megtettem. Igyekeztem építő jellegű dolgokat megosztani veled. Hogy te is legalább olyan boldog legyél, mint amilyen én is vagyok - és még sokan-sokan mások.

Őszintén kívánom Neked a legjobbakat!

Puszi :)

2011. okt. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!