Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom éjszakánként (most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom éjszakánként (most télen) is olyan szinten verejtékezik, hogy egyszerűen nem tudom már elviselni. Annyira hozzábújnék, megsimogatnám az arcát, de mindig vizes az egész arca, háta. (? )

Figyelt kérdés

Elmondhatatlanul zavar és nem tudom, hogy mi a megoldás erre, ha egyáltalán van. Nyáron még elviselhetetlenebb, mert akkor még szex közben is úgy izzad, mint aki lefutotta a maratont, tisztára olyan leszek én is.


Van itt olyan, akinek a párja is ugyanilyen izzadós?

Vagy esetleg valami tanács, hogy lehet legalább csökkenteni?

(a párom 21f)


2011. jan. 5. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Az nem normális dolog, hogy valaki télen is erősen verejtékezik, főleg este, alvás közben. Szerintem csináltassatok egy vérvételt, vagy beszéljen a házi orvossal. Legfeljebb kiderül, hogy egészséges és lehet más vonalon keresgélni. De én a helyetekben először orvossal beszélnék. Sok betegség tünete lehet az ilyen.
2011. jan. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Erre én is gondoltam már, hogy elküldöm orvoshoz, de ő olyan makacs, hogy úgysem menne bele. Őt ez nem nagyon zavarja, csak engem, de iszonyatosan. Néha bűntudatom is van, hogy az életem értelmétől "undorodom" ilyenkor.
2011. jan. 5. 13:58
 3/4 anonim ***** válasza:
soulito antisudorica. ez ugyan alapból kis felültre (hónalj) van kifejlesztve, de nagyon hatásos. egy próbát megér, de ezzel megszüntetni nem, csak kontrollálni lehet.hosszútávon orvos
2011. jan. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy ideje kicsit erősebb a fűtés itt (lakótelep) és én is nagyon kimelegszem éjszaka, úgyhogy meztelenül, vagy legalábbis póló nélkül, csak egy laza boxeralsóban alszom. Így nem izzadok, pont jó. Lehet, hogy neki is hasonló megoldás kéne, vagy vékonyabb takaró, ilyesmi. Nem mindenki tudja szabályozni álmában, mint pl a barátnőm, hogy ha melege van kidugja a lábát, vagy ilyesmi.
2011. jan. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!