Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A tudatalattim zavarna így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tudatalattim zavarna így össze éjszakánként?

Figyelt kérdés
3éve volt egy barátnőm, de csak rövid ideig.Pár hónapig.Kudarcba fulladt a dolog.Hamar túltettem magam rajta,kalandból kalandba vetettem magamat,akkor még úgy éreztem erre van szükségem.teljesen megszakadt köztünk a kapcsolat.szakítás után nem sokkal beszéltünk 1x msn-en,akkor mondta, hogy van új párja, együtt is laknak.Azóta is vele van. Nekem is volt akkor egy fél éves kapcsolatom, meg azóta már van egy 2éves. Minden rendben vele, szeretem, tökéletesen kiegészítjük egymást. Egy ideje azonban elkezdtem a másik lánnyal álmodni. Hol azt, hogy összejöttünk újra, hol más egyéb minden félét. Utoljára azt álmodtam, hogy egy szállodában ott voltak ők is és mi is és összekeveredtunk. Mondtam neki, hogy ez csak egy álom, de ha felébredunk keressen meg a valóságban. Miért álmodom ilyeneket?
2010. márc. 13. 09:21
 1/2 anonim válasza:

Az, hogy róla álmodsz, azt jelenheti, hogy valamit még fel kell dolgoznod vele kapcsolatban.

Vagy az is lehet, hogy az a lány valamilyen szimbólum az életedben, azért álmodsz róla.

Ez teljesen egészséges. Örülj neki, hogy ilyen szépeket álmodsz! :)

2010. márc. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
14 éve szakítottam az első komoly párommal,és néha még most is álmodom róla!Egy kicsit furcsává teszi az ébredést.Előjön az emberben néhány érzelmi dolog.Tudat alatt vágysz valami szokatlanra vagy újra!Álmaid asszonyára!!!:D
2010. márc. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!