Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A Kegel gyakorlatokat tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Kegel gyakorlatokat tényleg használnak?

Figyelt kérdés
Akinek igen,hogy csinálta,milyen rendszerességgel és meddig,mire érezte az eredményt?
2011. jan. 5. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Én csináltam majdnem egy hónapig, minden nap, minden pisilésnél, meg külön magamban, vagy a párommal. Jó érzés volt, de nem lett hüvelyi orgazmusom, azóta sincs :( 20/L
2011. jan. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Dilettáns döggomba ***** válasza:
Pisilésnél? Te se vagy ép. u_u" Pont, hogy pisilés közben NEM szabad csinálni.
2011. jan. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a kegel gyakorlat nem a méh záró izmainak összehúzása, és kiengedése? mi köze a méhnek a pisiléshez?
2011. jan. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudtam, hogy a Kegel gyakorlatok a PC izmokat erősítik- mikor neten utánaolvastam, mit is kell csinálni, az is a "gyakorlatok" között volt, hogy pisilés közben össze kell szorítani, magyarul abba kell hagyni a pisilést, aztán megint kiengedni, hogy folyjon tovább. És minél ügyesebben csinálod a gyakorlatot, annál többször bírod visszafogni. Bocsánat, ha hülyeséget írtam, de én ezt tényleg Kegel gyakorlatos cikkben olvastam, viszont a linket már nem tudom megkeresni.
2011. jan. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Itt a link: [link]

Dilettáns döggomba: DE, ezt pisilés alatt is kell csinálni, azzal kell kezdeni, aztán háton fekve, majd gésa golyókkal.

Sztem pár hét alatt már van eredménye, én még csak cirka egy hete csinálom, de már érzem, hogy többször bírom megfeszíteni az izmokat pihi nélkül, illetve odafigyelve tudom kontrollálni, hogy hol feszítsem jobban, ill. kevésbé :D

Szal, csak hajrá, csináljátok, jobb lesz nektek is, meg a pasinak is, akivel együtt vagytok! ;P

2011. jan. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!