Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akiknek van barátjuk, azok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek van barátjuk, azok használnak vibrátort? Mármint egyedül, nem az elöjáték részeként.

Figyelt kérdés

Èn azt vettem észre mostanában, hogy jobban élvezem a szexet egyedül, mint a pasimmal. Másfél éve vagyunk együtt, és SOHA nem jutottam el vele az orgazmusig, csak ha magamhoz nyúltam szex közben. De eddig a puszta fizikai közelsége is felizgatott, nedvesedtem, meg minden, élveztem is, de nem mentem el. Viszont már sajnos nem is nedvesedek. Ô élvezi meg neki teljesen jó minden, és azt hiszi, hogy nekem is... Ès büszke magára. Hiába mutattam meg neki, hogy nekem hogyan jó, nem tudja úgy csinálni. Kértem, hogy orálisan kényeztessen, mert azt tudom, hogy jó nekem, és elmennék töle. De ö ezt nem szereti. Viszont tölem elvárja az oralist. Ès ez már unalmas nekem, hogy adok, és nem kapok. Már nem jövök lázba a puszta fizikai közelségétöl.

Kiábrándultam volna? A szerelem állítólag másfél-2 év után átalakul... mély szeretetté, vagy közönnyé, esetleg undorrá.

Köszi az értelmes válaszokat.

26/N


2011. aug. 4. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:
2 éve van barátom, van vibrátorom, szoktam használni egyedül. Nah nem azért mert nem lenne jó vele, csak bármi jöhet, amikor egyikünknek nincs kedve a szexhez, a másiknak meg igen.
2011. aug. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kinéz nektek egy nagy és őszinte beszélgetés. Ahol azt is tisztázni lehetne a szexben kinek mi jó, ki mit szeretne -mellett, hogy miért is vagytok ti együtt?
2011. aug. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mintha kitisztult volna a fejem, elszállt volna a szerelem. és maradt a közöny... meg a játékszerem, de azért jó lenne egy hús vér férfi, akit az is érdekel (tényleg, igazán), hogy NEKEM mi a jó. és akkor is megteszi, ha ö nem szereti annyira. mert ha valakit szeret az ember, akkor olyanokat is megtesz érte/neki, ami nem tartozik a kedvencei közé. Igaz?
2011. aug. 4. 17:26
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem igazad van,teljes mértékben megértelek.Velem a barátnőm szerettette meg az orális sexet,egyszerűen engem is izgat amikor látom,hogy mennyire élvezi.Fiatal vagy még,szerintem sok már benned az elfojtott,kimondatlan dolgok,tüskék,hiányérzet,így nem csodálom,hogy nem érzed a szerelmet..Szerintem zárd le ezt a kapcsolatot és adj magadnak esélyt,hogy olyat találj,aki egy puncimágus,szerintem minden nő megérdemli-annak ellenére,hogy néha mit le nem tudnak művelni a nők...:D22/F
2011. aug. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem kell nekem puncimágus, csak kapjak annyit, amennyit adok.

Köszi a válaszokat!

2011. aug. 4. 18:29
 6/6 anonim ***** válasza:
igen , elő kell néha venni, hentente egyszer legalább, ha az italozós pasi 15 év után már nem bírja a gyűrődést csak havi 1-2-3.szor.
2013. nov. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!