Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit használjak ha azt akarom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit használjak ha azt akarom, hogy fehéredjenek ki a striák?

Figyelt kérdés
2011. jan. 5. 14:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Időgépet. Más nem használ, csak az idő. A többi kezelés meg annyit "használ" amennyit a kezelés időtartama alatt egyébként is halványodott volna ingyen.
2011. jan. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer felírt a bőrgyógyász valami nagyon drága és spéci francia krémet, fél évig naponta kentem vele, mégsem múltak el, egy picit sem halványodtak... De már annyira nem zavarnak, mert a barátomat egyáltalán nem érdeklik (pedig az egész fenekem olyan, és a combom felső fele, plusz a vádlim, 170cm/54 kg vagyok), mióta Ő velem van, azóta nem foglalkozok velük. :) Szerintem Téged se érdekeljen (persze ha találsz valami jó módszert, ami tényleg használ, akkor nyilván kenni fogod), de hosszú távon ne rágd magad miattuk, mert ha valaki igazán szeretni fog, nem fogja érdekelni :) 20L
2011. jan. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!