Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők miért használják a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért használják a "pasi" szót "férfi" helyett?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 25. 19:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Ugyanazért, amiért a férfiak pl. a "csaj" vagy "bige" szót a "nő" helyett.
2011. ápr. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mert trendi!
2011. ápr. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mert nem tudják milyen egy Férfi, nem is igénylik azelött, hogy a pasik porig aláznák öket.
2011. ápr. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül. A két szó mást jelent, és manapság neméppen az igazi értékek a mainstream, ehhez konvergálva pasikat keresnek. Avagy az igazi Férfit és Nőt valami elavult nyálas hülyeségnek tartják, mert hülyék. És eszerint is viselkednek, körül lehet nézni.
2011. ápr. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én kizárólag olyannal kapcsolatban használom a férfi szót, aki valóban igazi férfi. Egyébként a pasi szót használom.
2011. ápr. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Például én egy 16-17 éves pasira :D nem mondom hogy férfi...
2011. ápr. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Na igen, korfüggő is. Úgy 25-30 alatt nem igazán használnám a férfi szót.

20:13 voltam

2011. ápr. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
16-17 évesre mondhatod hogy fiú
2011. ápr. 25. 20:34
 9/10 anonim ***** válasza:
a másdoiknak van igaza:D
2011. ápr. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem szomorú, hogy se a nők nem tudják milyen az igazi férfi, se fordítva. Én sohasem értettem, hogy miért jó mást mondani a lány, nő, fiú, férfi, barát, barátnő helyett. Ezek a szavak értékeket képviselnek, de a csaj, meg pasi szavak... A pasi és a csaj főleg a külsőre korlátozódik, míg a többi szó magában foglalja a belsőt is. Tehát ha valaki sír, hogy miért ilyenek a pasik, az szerintem magára vessen.


"Ugyanazért, amiért a férfiak pl. a "csaj" vagy "bige" szót a "nő" helyett."

Ez olyan, mintha: miért ugrottál a kútba? Mert ő is beugrott.


"Mert trendi!"

Sajnos az. :(


A legnagyobb ludasok az egészben a női lapok, ha megnézel egyet számold ösze, hogy hány férfi és hány pasi szót találsz. Tehát ők sem az értékekre hívják föl a figyelmet, és nem a tartós kapcsolatra koncentrálnak, hanem inkább az egyszeri kalandra, hogy pasizz. De a pasizás és a csajozás lelkileg nem sok örömet okoz, sok esetben csak testi szeretetet illetve felületes boldogságot kapsz. Az emberek csalódottak és nem értik, hogy miért nem boldogok az adott személlyel.

Ha valakinek van gondolata a leírtakhoz, az ne pontozzon le, inkább beszéljük meg, az többet ér. :)

2011. máj. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!