Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak egy kaland voltam neki?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak egy kaland voltam neki?!

Figyelt kérdés

Úgy kezdődött, h új osztálytársakat kaptunk, nekem már régóta tetszett az egyik. Ahogy teltek a hetek elkezdtünk szemezni, apró érintések, célzások, direkt arra ment haza amerre én, stb.. aztán találkozutnk is. Beszélgettünk. Neki volt barátnője több mint három éve. Azt mondta, ő le tudná zárni, ha a lány nem készülne ki teljesen idegileg és hagyná menni. De nem. Ráadásul szomszédok is, napi kontaktus.

Folytattuk, találkozgattunk suli után, ahogy épp volt időnk, elcsattant az első csók.. Jól éreztük magunk egymással. Ő is. Láttam rajta. Csak másnap észrevettem, h lelkiismeret furdalása van, h nem kellett volna. Akkor úgy döntöttem, megmondom neki, h ez így nem oké neked se, meg nekem sem és nem azért mert nem érzem jól magam veled, hanem az a baj, h nem akarom annyira jól érezni magam veled, h később fájjon. Mondtam neki, h ne is hívjon ne beszéljünk, semmi. Rosszul esett neki, h de nagyon kedvel, vonzódik hozzám, csak nem tudja mi ez. Én sem akartam elküldeni, de úgy érztem jobb lesz.

Még aznap este felhívott, és találkozni akart. Segget csináltam a számból, mert beleegyeztem. Folytattuk, ahol abbahagytuk. Megtörtént az is idővel. Szakított a barátnőjével, nagyon elvoltunk. Udvarias volt mindig, tök édes bújós, csomót nevettünk, aztán...

1 hétre rá, azt mondta nekem, hogy ez neki nem megy. Hogy ő a nagyon hülye, tudja, de nem megy. Nem velem van a baj, nem érti miért nem akarja. Ezt egy buliban mondta el, szalagavató után, enyhén ittasak voltunk mindketten. Mikor ez volt életemben nem éreztem akkora megsemmisülést, akkora fájdalmat mint akkot, pedig nem volt hosszú "kapcsolat" vagy minek nevezzem... És ő is sírt. Vigasztalt, ölelgetett, hogy ő nem akart megbántani, tényleg nagyon sajnálja, ő most besokallt. Én megértettem, azzal nyugtattam magam, h oké, besokallt, 3,5 évig volt nője, most rögtön egy másik, van benne valami.

Csak! Egy hétre rá visszament az előzőhöz. Majdnem megállt a szívem kb mikor megtudtam. Mondta egyik bnőmnek, h vigyázzon az aktuális barátjával (ő is úgy jött vele össze, h előtte négy évig volt nője), mert a megszokás nagy úr, és lehet h emiatt visszamegy hozzá. Gondolom ő is amiatt ment vissza hozzá. Végülis teljesen lényegtelen.

Én csak arra lennék kíváncsi, szerintetek én mi voltam neki? Mindig azokon a nőkön röhögtem akiket megdugnak és heló. És nagyon haragszom magamra h ilyen naiv voltam (?). Más részről meg azt érzem h akkor tényleg érzett irántam, ő se így akarta, csak a megszokás... 2 hónapja volt és még mindig ezen rágódok.Bár elég nehéz elfelejteni, mivel minden nap látom.


2011. jan. 5. 14:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Sajnálom :(

Velem is volt hasonló, annyi különbséggel, hogy én nem feküdtem le vele, pont azért, mert nem láttam biztosítottnak, hogy nem megy vissza a másikhoz.


Ez általában csak duma, hogy azért nem hagyja ott a régit, mert az kibukna stb. - ha már tényleg nem kötődne hozzá, annyira ez nem érdekelné, hogy "feláldozza magát"


Az ilyen sztorikban én a barátnőt is szoktam sajnálni. Több év után hazudnak neki, átverik, megcsalják, aztán visszakap egy olyan alakot, aki képes volt vele ezt megcsinálni (és van, hogy még nem is tud róla!)

2011. jan. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is sajnálom a lányt, és azt nem értem, h ezek után, h tudja a szemébe mondani, h : Szeretlek!! Egyszer már am szakítottak, a lány, hányt, mindenből bukásra állt, kivolt tényleg.
2011. jan. 5. 14:43
 3/7 anonim ***** válasza:

De végülis ez a lány problémája, meg az exedé - a lényeg, hogy Neked túl kell rajta lépni.


És máskor ne add magad ilyen könnyen, nekem pl. vigasztaló a tudat, hogy legalább nem voltam meg neki.


Akkor kerülsz ki győztesen az egészből, ha nem mutatod, hogy össze vagy törve, sőt még le is nézed a pasit a gerinctelensége, hazugsága miatt.

El ne gyengülj,többé semmilyen hatással ne legyen Rád, röhögj a képébe.

2011. jan. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elég nagy csicskával hozott össze a sors.. Azt nem értem mért voltál az ágyasa.. megszokás.. inkább csak beszari ahhoz, hogy őszinte legyen. És tisztelni sem tisztelt.
2011. jan. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, h nem szabad mutatni neki. Az utánavaló első héten nem voltam suliban.. Aztán most már azt is meg tudom állni, h ne nézzek rá, most már kezdek oké lenni, csak ha egyedül vagyok elgondolkozom és az nem tesz jót :)

Ágyasa.. Hát szerettem és reméltem. Nem jött össze. Tanulópénz.

2011. jan. 5. 14:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem naív vagy.Egyértelmű hogy csak kúrogatott.Ami nem baj,legalább elmondhatod hogy volt egy kalandod :) Olyan van hogy rájön hogy mégse,rájön hogy nem szeret,szakít veled ezér hogy ne később fájjon,stb. DE érdekes.. az exéhez nem sokallt be visszamenni?? ezen gondolkozz el.Vagy B lehetőség,ami a jobb,hogy nem arra akart használni,hanem egy túlérzelmes punci,aki képtelen férfiként eldönteni kit szeret,talán akkoriban sokat veszekedtek exxel,stb.. aztán rájött hogy nem téged,őt szereti.Lényeg hogy két szék közül a pad alá.Egyébként javaslom olvasd vissza amit írtál 3x,és lásd mennyire véded ezt a tetűt.Ne védd,téged használt ki!Folamatosan véded meg nyugtatod magad vmivel hogy de nemis.. de!Sajnos De!
2011. febr. 21. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azt meg ne bánd hogy az ágyasa voltál!Ha jó volt vele a szex,akkor legalább egy hétig legálisan lehettél ku.rva(én nagyon haragszok ezér a ku.rvázásér,mindenki úgy éli az életét ahogy akarja,most csak az álszent magyar nép szemével nézve ku.rva),senki nem mondhatja hogy az vagy,mivel ráfoghatod a kapcsolatra ;) Mondjuk én alapból a szabad életet hírdetem mindíg,szal.. ;) Vedd úgy,hogy volt egy ku.rvajó heted,mind szexuálisan karbantartottak és még mellé érzelmekkel teli,boldog hetet is kaptál sok mókával,kacagással ;)

Tipp:én az ilyet úgy szoktam kikerülni(úgy regenerálódok) ha tetszik egy csaj és át.kúrt akkor borzasztóan megharagszok rá.A harag segít átvészelni a gyászt ;) tehát ha szeretsz vkit,egyszerűen haragudj rá nagyon,és nem lesz probléma;) Hergeld magad ellene,pl:"szemét,becsapott,csak kihasznált,kituggya hány csajjal volt besokalt" stb. Ez segít ;)

2011. febr. 21. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!