Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az egyéjszakás kaland kihaszná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyéjszakás kaland kihasználás?

Figyelt kérdés

A srác, akivel igazából már háromszor volt egyéjszakás kalandom(dee megjegyezném, h a tnapi előtti fél éve..ill egy még az előtt), azt állítja, hogy ez egyenlő a kihasználással.:O

Szerintem egyáltalán nem így van. Jó, nem jelentettem be neki az elején, h csak ma este...de az, h két ember ilyen kapcsolatba kerül..szerintem még nem jelenti azt, h utánna össze is fognak jönni...

Vélemények??


2009. aug. 30. 08:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj, ha mindketten csak szexet akarnak és mindketten biztosak abban hogy nem kell ennél több és egyszerűen csak összejárnak, az nem kihasználás. De ha mondjuk tudom hogy a csaj szerelmes belém, én viszont csak dugni akarok, akkor az igenis kihasználás. Ha fordítva van, akkor is. :D
2009. aug. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kihasználás. Kihasználja a lehetőséget, hogy csak úgy odaadod a tested neki. Kihasználja a tested, hogy jó legyen neki.
2009. aug. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ezért KELL tisztázni az elején,hogy ki, mit akar. Ha nem mondtad meg neki,hogy nincs jövője a dolognak,közelít a kihasználáshoz.Gondolj bele,ha fordítva történne,te hogyan vélekednél róla.
2009. aug. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
az elsőnek abszolút igaza van, nagyon jól megfogalmazta. ha az igények egyeznek nem kihasználás. a lehetőség kihasználása maximum, de nem a másik ember csúnya, megalázó kihasználása.
2009. aug. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szerintem nem az.. mert nem megerőszakol, és nem vagy vagy belé szerelmes... ha mindketten érintésre vágytok, felnőtt fejjel döntést hoztok, akk nem :)
2009. aug. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem kihasználás, normális emberek között simán mehet.

Akkor az, ha az egyik fél (vagy mindkettő) szerelemnek hazudja a dolgot, hogy gyorsabban eljusson odáig.

Ha nincs szó örökhűségről, meg ilyenekről, akkor senki nem használ ki senkit, csak szórakoztatják egymást. Az meg jó.

2009. aug. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
kihasználás,könnyűvérűség.bár ha csak vele van ilyen az annyira nem gáz,de ha ő többet akar,te meg nem,s továbbra is csak1éjszaka, az nagyon gázos kihasználás.
2009. aug. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én egy éjszakát akarok...néha-néha..semmi komolyat vele. De ezt már neki is mondtam. Ha ezek után is jön, és hív..holott megmondtam neki, h semmi komoly....és mégis vevő a dologra..akkor szerintem semmi joga azt mondani, h én kihasználom őt. Hisz tudatában van annak, h csak alkalmi a dolog...cal szerintem sem kihazsnálás:) de köszi a válaszokat.
2009. aug. 30. 22:27
 9/10 anonim ***** válasza:
ha így tiszta lapokkal játszol, hogy előre megmondtad akkor nem szólhat egy rossz szót sem, nem vett zsákbamacskát. így tisztességes, jól csinálod :)
2009. aug. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Írj pü-t!
2011. febr. 21. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!