Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó ötlet prostival elveszteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet prostival elveszteni a szüzességem?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nemsokára 21 éves leszek és még csak nem is csókolóztam, velem egy lány sem akart összejönni, pedig komoly kapcsolatot akartam mindig is, nem csak szexet.

Mit gondoltok, jó ötlet elmenni egy prostihoz?Egy lány sem akar tőlem semmit így marad ez úgy látom.


2011. jan. 5. 17:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Figyelj jópofa, kép nélkül nehéz eldönteni ronda vagy e, a másik pedig, hogy Engem is találtak már undorítónak, de van aki a mai napig Tölem nedvesedik, tehát kinek mi jön be.

Ha esetleg nem jársz el sehová vagy nem érzékeled mikor jössz be egy Nönek az megint más.

Ilyen könnyen ne add fel basszus!

2011. jan. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Épp ez az, hogy ízlés kérdése...nyilván valakinek tetszem valakinek nem, mint mindenki más.

Azt tényleg nem veszem észre ha valakinek tetszem, bulizni szoktam rengeteget de soha nem megyek oda csajokhoz.

2011. jan. 5. 19:26
 13/13 anonim válasza:

Kezdj el neten ismerkedni.. van sok ilyen társkereső jelölgess be csajokat, írj nekik levelet, aztán vagy elküldenek vagy megadják az msn címüket, főleg ha elkérted. Beszélgess sokat nőkkel.. Viszont a netes dolgokkal vigyázz, lehet csalódni is, sokan csak szórakozznak és nem érdemes távoli csajokkal összeismerkedni, nehogy belészerelmesedjél. De mondok egy példát:

Megismersz neten egy csajt, aki a közeledben lakik. Beszélgettek sokat msn-en több hónapot, és eljutottok oda hogy találkozztok. Ha őszinte vagy vele és magadat adod, akkor nem lehet probléma, az se baj ha nem akar összejönni veled, mert ha barátod lesz, megismered a barátnőit stb. meg ugye növekszik az önbizalmad, több csajhoz mersz odamenni, növekszik a csaj ismerőseid száma is.

Egyébként érdemes valami hobbyt keressni, ahol vannak csajok is, például táncolni. Ott születhetnek jó kapcsolatok, barátságok, szerelmek. És mondom.. ha csak barátként tekintettek egymásra az se baj, mert ugye ha eljártok valahova jönnek ismerősei is, akik megismernek téged és lehet lesz 1-2 csaj akinek bejösz.

20F

2011. máj. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!