Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki tett ilyent? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki tett ilyent? (többi lent)

Figyelt kérdés
Ma reggel olyan 7 körül mentem az utcán és jött velem szembe egy 20-25 év körüli nő nagyon nagyon jól nézett ki. Megállt a bankautomatánál észrevettem milyen formás feneke van. Tovább mentem de visszafordultam és megfogtam. olyan 4-5 másodpercig fogtam aztán továbbmentem. tudom hogy nem helyes de olyan jó érzés volt és nem tudtam ellenállni.Ti fogtátok meg más fenekét vagy veletek történt ilyen??
2011. jan. 5. 18:05
 1/9 anonim ***** válasza:
nagyon nagyon nagyon bunkó dolog.
2011. jan. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudom de annyira vonzott :S alig bírtam elengedni XD
2011. jan. 5. 18:09
 3/9 anonim ***** válasza:
Örülj, hogy nem vágtak pofán...
2011. jan. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem baszott nyakon?
2011. jan. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

hét nekem egyszer megfogta valaki a seggem az utcán...pedig már távolról próbáltam kikerülni, gyanús volt a fickó. de

"szerencsémre" a tömeg épp felé sodort...tapló dolog, de azért nem haltam bele.

2011. jan. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

hét helyett hát


előző voltam

2011. jan. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jól tetted! :) de nyöghettél volna neki valami szöveget hogy bocs véletlen volt, aztán meg elkéred a számát aztán hátha összejön, most egy seggfogással boldogabb vagy az nem egy nagy élmény :)
2011. jan. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem ütött meg sőt semmit nem tett. És majd pont azután adná meg a számát h megfogom a seggét XD jah meg azért korkülönbség is van
2011. jan. 5. 18:20
 9/9 anonim ***** válasza:
Véletlennek kellett volna tetetni. Persze ő is tudja hogy nem véletlen, de legalább tudja mit akarsz. :) Kit érdekel a korkülönbség? Fiatalabb vagy? Nekem is mindig idősebb nőim voltak, és egyik sem panaszkodott az ágyban hogy jaj miért vagy fiatalabb? :)
2011. jan. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!