Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Előfordult ez már valakivel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult ez már valakivel? És mit tett?

Figyelt kérdés
Na szóval az történik velem hogy most párkapcsolatban élek és nagyon szeretem a pasimat. De a múltba volt egy-pár fájdalmas dolog vele kapcsolatban.. hogy nem szakadt le rólam folyton követett a diszkóban és akkor még nem tetszet (ezt nem szeretném leírni hogy miért) aztán megtudtam hogy valaki hazudott neki hogy szerelmes vagyok belé és azt hittem hogy bunkózik velem és búnkózott is csak máshogy mesélte el és azthitte hogy rátapadtam ezért..de nem ismert fel hogy én voltam a diszkóban.. azt még 1x bepróbálkozott rajtam akkor csak kihasználni akart és elutasítottam de akkor is bunkó lett.. és azóta úgy mond féltem töle mindig meg mesziről elkerültem.. de aztán valahogy mégis összejötténk kicsit zavaros.. de furcsa volt hogy utálatból szeretet és én nagyon szeretem meg ő is engem persze de örökre vele lennék de annyira fáj a múlt.. :/ hogyan küzdjem le? Tippeket? Légyszi a hülye válaszokat ne!!
2011. aug. 11. 20:08
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
harapd ki a pókot a sarokból
2011. aug. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
ne multba jövőbe gondolkodj gyere gondolkodjunk együtt:D
2011. aug. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Marichuy? :D
2011. aug. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
normális válaszokat!! oda írtam hogy a semmire nem vagyok kíváncsi -.-
2011. aug. 11. 20:20
 5/9 anonim ***** válasza:
ezek a múltbéli dolgok mindig előfognak jönni és megmaradnak az emlékezetedben..ha nem akarsz rá emlékezni szakíts!
2011. aug. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
64%
uuursiteen mivaan??:DD először is szedd össze mit akarsz mondani...
2011. aug. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

azt nem értem, hogy először féltél tőle most meg örökre vele maradnál...??

ez kicsit a Stockholm-szindrómára emlékeztet (habár fogva tartás nélkül :D)

2011. aug. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
tuti hogy nem szakítok vele mert minden oké csak egy kicsit rossz volt a múlt.. de majd valahogy leküzdöm meg még mindig nem akarom elhinni hogy járok vele.. de majd lesz valami és igen utáltam most meg vele maradnék örökre hogy ez igy megváltozottahhoz kellett fél év az tuti o.O
2011. aug. 11. 20:35
 9/9 anonim ***** válasza:
A multat sajnos nem tudod elfeledni vissza vissza fog terni csak dontsd el vegre magadban h az megtortent az a jovodre nem hathat ki ha minden rendben van koztetek!es sztem ha tenyleg ugymond utaltatok egymast az egy jel volt :) marmint mint az oviban ha tetszett a kislany akkor csak piszkaltad! Sztem ez idosebb korban is bejohet:) annak orulj h egymasra talaltatok a multat pedig tenyleg felejtsd el, bar azt nem irtad le hogy mikepp bunkozott veled ha tudnank lehet mas lenne a mi szemszogunk is :) de a mult az a mult, senki sem tudja megvaltoztatni es vszinu a parod is megbanta amit elotte tett veled
2014. máj. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!