Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől lesz egy lány ellenállha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lesz egy lány ellenállhatatlanul vonzó mindenki számára?

Figyelt kérdés

Fiúk és lányok szemében mi az a dolog ami típustól függően mindenkinek bejön?

És általánosságban mi jön be az én korosztályomnak?

Mitől lehetnék ellenállhatatlanul vonzó?

Milyen viselkedésformák,testalkatok jönnek be a korosztályomnak?

15/L


2011. jan. 5. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
magabiztosság,vidámság, jó kisugárzás, ápoltság ez sztem mindenkinél alap.:D
2011. jan. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Intelligencia. Arra gyúrj. Miért akarsz mindenkinek bejönni??
2011. jan. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen csodaformula nincs. Én lány vagyok, de pl. ennyi idősen a számomra legjóképűbb fiú a barátnőmnek undi volt és fordítva, mert ő a mindenhol szőrös macikra bukott. SZtem a fiúk sem mások. Ebben a korban a külső sokat számít, a hajad meg szemed színe meg nem változhat percről percre. AZ ilyen kérdéseket nem értem.
2011. jan. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

nem akarok mindenkinek bejönni,csak kérdezem,hogy mi tetszik általánosságban :)

köszi a válaszolóknak!

2011. jan. 5. 18:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk egy átlagos szépség sztem vékony, szimmetrikus arcberendezés (szemöldök is), arcformához és hajtípushoz illő frizura (kerek nagy fej vékony hajjal rövid tépett, hosszúkás arc magas homlokkal fufruszerű hajjal, vékony ritka hajból mindig a rövid, mert a hosszún látszik, ha nagyon kevés...stb) Ha fested a hajad, akkor ne feketét szőkére, mert már 3 mm után undi lesz, hanem a hajárnyalathoz közeli, sötétet sötétre, világost világosra, csinos nőies enyhén elegáns öltözet, vidám kisugárzás. Valami ilyesmi.
2011. jan. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!