Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet úgy kapcsolatom, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet úgy kapcsolatom, ha nem vagyok fönt a facebookon?

Figyelt kérdés
Mostanában mindenki azzal jön, hogy "láttad amit írtam fészen?" meg hasonlók. Mivel én hülyeségnek tartom az egész social networkinget, nem is vagyok regisztrálva, de lassan úgy érzem, mintha már nem is lennék része a társadalomnak, mindenből kimaradok, stb. Lehet, hogy ezért nincs kapcsolatom?
2011. jan. 5. 23:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem lehet.Én fent vagyok facen, buknak is rám a nők:D
2011. jan. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%
Pfff... Én sem vagyok fent faszbukon, de nem is hiányzik. Mégis vannak barátaim és kapcsolatom is. Az meg, h ki mikor fingik egy jóízűt (merthogy minden apróságot fontos megosztani magadról), engem kifejezetten nem érdekel. Ettől te nem vagy kevesebb.
2011. jan. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom öreg. Nekem három accom is van, mégis jobb volt a nemi életem pár éve amikor még nem is volt fakebook.

Persze a kettőnek semmi köze egymáshoz.

2011. jan. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy aki ide ír, az mindenki szidja a facebookot h mekkora szar, és semmi értelme. Le merném fogadni hogy ők is fent vannak és ugyanúgy irogatnak, csak ide menőbb azt írni hogy hú nem, azok hülyék, és én nem tartok a csordával stb stb.


Itt is 2 oldala van a dolognak. Van aki arra használja amire való, és amire jó, meg van aki eltúlozza. Gondolok itt arra hogy 4000000 képet felrak magáról, azt is kiírja üzenőfalra ha wc-re megy, nincs olyan óra amikor ne lépne be és nézegetné h hova lehet kommentelni vagy mit lehet "lájkolni" stb. Az ilyet én is utálom! Viszont sokszor jó, amikor több emberrel akarok megosztani valamit. Egy információt, egy videot, akár személyre szabottra is jó, ha épp nincs fent msnen az illető akinek mutatni akarok 1 dolgot akkor kirakom neki, és tudom hogy majd megnézi és reagál rá. Lehet csinálni csoportot, eseményt, ezek szerintem mind hasznos dolgok, szerintem ez teljesen rendben van, csak nem szabad átesni a ló túloldalára, amikor ott töltöd az életed.

2011. jan. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.


Az első bekezdésben nem erre a kérdésre gondoltam h akik ide írtak, hanem úgy átlagban ha itt gyk-n facebookal kapcsolatban van kérdés.

2011. jan. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Hát szerintem jobb, ha fent vagy, meg tudnak nézni stb.
2011. jan. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Csak azért regisztráltam pár hete, hogy lássam mihálkovics martina képeit és jól kicsapjam rá a jancsit. :D


Azon keresztül viszont találtam róla még képeket:

modell-studio.hu/modell/albums/2010.08.23_Martina/album/index.html


kellemes csalódást kívánok minden férfi társamnak :D

2011. jan. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

facebook elott is volt elet!

azelott is ismerkedtek az emberek!

szoval, szerinted?

2011. jan. 6. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 acel ***** válasza:

én pont a face miatt is szakítottam párommal, szóval nem mindig hasznos, am nekem tele a tököm azzal hogy mindenki csak internetről ismeri a másikat, jó felgyorsult a világ de a face nem a közepe.

Am ja tényleg néha mint valami x-verzió -1 ben érzem magam hogy nem vagyok fent de akkor is jobban érzem magam!

ha nincs kapcsolatod menj ki korcsolyázni színig van jó csajokkal csak kedvesnek kell lenni! :) 22f

2011. jan. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
utolsó megkérdezhetem hogy a face h segítette elő a szakítást?
2011. jan. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!