Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden pasi hülyeségekre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden pasi hülyeségekre költi el a pénzét?

Figyelt kérdés
Őszintén,mi szükség egy 40 ezres új monitorra vagy épp egy 60 ezres hangfalra,amikor 80 ezres a fizetése valakinek? És se lakás,se kocsi,se diploma,még jogsi se..megőrülök. 1,5 év alatt még sehova se utaztunk el pl,arra valahogy nincs pénz..
2011. jan. 6. 17:05
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
61%
csak arra költöm amire kell.és nem 80 ból,hanem 300 ból.mindenki más,nem kell általánosítani.az már ne a mi hibánk legyen,h te egy balekkal jársz.
2011. jan. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
100%
azt hiszik h ettől jobbak lesznek
2011. jan. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 Fülünyúl ***** válasza:

Én sem szórom el, pedig még az első hozzászólónál is több a jövedelmem.


Szóval, én nagyon is félretevős vagyok, ami nagyon kell azt megveszem, némi kényeztetés persze belefér, de nem esek túlzásokba.


Mivel szenvedélyesen imádom a sportrepülést, ezért erre a hobbimra költök el nagyobb összeget, de itt is tudok ésszerű határt szabni.


Felelőtlennek tartom aki kevés kis jövedelméből is szórja a pénzt. Az ilyen ember kereshet akár 400ezret vagy 2 millát, azt is ugyanígy képes lenne eltapsolni hülyeségekre.


31/F

2011. jan. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:

Én egy több mint két éves kapcsolatban élem át ugyanezt. Már legalább 4x szerveztem utat magunknak ami le lett mondva. Nem vele fizettettem volna ki. A magam részét én fizettem volna és nagyon olcsó, 1-2 napos kis kiruccanásokra gondoltam... De nem...

De az LCD TV hitelre... Nah, arra van pénz meg idő... Mert a videojátéknak azon jobb a képe...

2011. jan. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
Mégis milyen munkával keresel 300 ezret? Érdekelne...
2011. jan. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
nézőpont kérdése, hogy kinek mi hülyeség...párodnak tuti nem hülyeség a hi-fi rendszer, meg egy nagy monitor (szerintem se hülyeség) de viszont egy fontossági sorrendet nem ártana felállítani...a lakás az azért "mellékes", mert havi 80-ból nem lehet hitel nélkül lakást venni, ha meg hitelt vesz fel akkor meg úgyis törleszteni kell...ha nem akar jogsit akkor félmilkós fizetéssel se tenné le (ha meg leakarja akkor lökött)...a legnagyobb fájdalom, hogy a közös nyaralásotok/programotok csak a monitor, hi-fi és egyéb után jöhetne szóba...azaz a közös programok háttérbe maradnak, holott ennek kéne az első helyen szerepelnie...(szerintem)
2011. jan. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
52%
NEM a pasid hülye már bocs de........
2011. jan. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
A párom is szívesen megtenné, látszik rajta, de visszafogja magát. De ha vesz is valami technikai kütyüt, nem szólok rá érte, végül is most csak neki van keresete. Meg aztán nekem is kellenek időnként olyan dolgok, mint pl. hajlakk, kenceficék. Azokat meg többször is meg kell venni, míg egy hangfalat pl. csak egyszer.
2011. jan. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 acel ***** válasza:
61%
Én egyetemista vagyok minden hobbimra, kajára utazásra öltözködésre havi 32 a limit, és mégis tudok félretenni. Pedig nem éltünk rosszul kiskoromban mégsem fejlődött bennem ki a "dobálás" tesómban viszont igen. Nem kell általánosítani! 22f
2011. jan. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:

fémipari szakmunka ennyiket fizet.most acélszerkezetet csinálok.persze előny ha van hegesztői minősítésed,gyakorlatod,nehézgépkezelőid.....

ez amúgy órafüggő,és tavasztól nyárig több pénzt keresel,mivel több órán keresztül van világos.szóval itt meg kell dolgozz a pénzért,de nem bánom,mert nem monoton melo,és mindíg mást csinálsz.ha külföldre mész,jó helyre pl hegeszteni,100% röntgen alá,akár a havi 2 milliód is megvan.csak jól kell tudni egyezkedni.

2011. jan. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!