Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor mi az igazság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi az igazság?

Figyelt kérdés

Ezen a honlapon a pasik 70-80%-a azt válaszolja egy melles kérdésre, hogy a kicsi feszeset szeretik jobban. Annyira ellentétes ez az egész. Megnéztek más honlapokat, ahol pl. pucér szexi nőket raknak fel, hogy egyből fikázzák, ha kicsi a melle.

Nekem nagyon kicsi a mellem (75B), push up nélkül dekoltázsom sem lesz soha az életben. Rengetegen szóltak már be, hogy deszka vagyok, utcán is idegenek, meg, hogy elfelejtettem mellett növeszteni. Barátnőimnek szintúgy. (övéké is akkor mint az enyém), meg sok más lánytól is hallottam már, hogy bántják őket a mellük miatt. Pl. hogy jó csak lenne, ha lenne melle stb. Most akkor mi az igazság? :S Ne gyertek azzal, hogyha szeret, akkor azt is elfogadja, hogy mekkora, meg nem azért szeret... Teljesen más valamit elfogadni, mint szeretni. Nekem eddig egy barátom sem szerette, hogy kicsi a mellem, csak elfogadták, barátnőm szintén panaszkodott, hogy a pasija mindig meséli milyen egy jó közepes, vagy nagy mell... Akkor most az van, hogy a valóságban a pasik undorodnak a kis melltől, a neten meg a kicsiket szeretik? Ellent mond a kettő. :S Nem hiszem el, hogy a kicsiket szeretika pasik, nincs mit fogni, kb. nesze semmi, fogd meg jól stílusú. Szerintetek melyik a jobb?

[link]

[link]


Az enyém meg a barátnőimé is akkora, mint a 2. képen, főleg így hanyatt dőlve. Szerintem egyértelmű, hogy ki mit választana és csak azért mondják, hogy a kisebbet is szeretik, hogy ne bántsák meg a barátnőt. :S


2011. jan. 6. 21:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

én még nem is láttam a másodikat de nem is nézem meg :D az első az a f@sza amugy meg mi az igazság háát :

a World Trate Centert Bush rombolta le Kennedy-t a C.I.A. ölette meg és Osvald-ra kenték és 2012-ben világ vége lesz !!!44négy

2011. jan. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
A nagy melleket szeretik a férfiak nézni, de a kicsit szeretik kényeztetni, ezt így hidd el nekem!
2011. jan. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:16


egy nő válasza !

2011. jan. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Hát én nem hiszem el, hogy a nagyot nem szeretik kényeztetni, szerintem hülyeség. :D Meg se tudják fogni, mit kényeztetnének rajta? :D
2011. jan. 6. 21:21
 5/20 anonim ***** válasza:

"Ne gyertek azzal, hogyha szeret, akkor azt is elfogadja, hogy mekkora, meg nem azért szeret... Teljesen más valamit elfogadni, mint szeretni."


Ha szeret, téged szeret, nem a melledet és - ha normális a pasi akkor - kis mellel együtt fogsz szeretni, mert az is te vagy.

Bocs, hogy érdemben nem válaszoltam. De lány vagyok, nem tudok a pasik nevében beszélni. :)

2011. jan. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
engem a forma jobban "izgat" mint a méret...lehet nagyobb de ha úgy lógnak hogy a térdével rugdossa akkor már nem jó...legyen formás, kézreálló...
2011. jan. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, ha tényleg szeret és nem csak egy lyuk vagy neki akkor valóban nem az lesz az első, hogy mekkora a melled. De amúgy kicsi és nagy mellet is lehet szeretni. Szerintem inkább legyen kicsit kisebb a melled mint parizer mellbimbód, azt én személy szerint nem szeretem.
2011. jan. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

egy lyuk ?


szerintem inkább kettő :P

2011. jan. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Azért tizenévesen ritkán lóg a mell. Meg sajnos főleg az a bajom, hogy sokat bántanak miatta, úgyhogy sosem hinném el, hogy tényleg lesz olyan, aki szeretni fogja. :(
2011. jan. 6. 21:35
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj csak: van egy jó kis trükk, amit sokan nem tudnak, és nem is lehet képről megmondani.

Lehet, hogy az első képen a csajnak nagyok a melleni...hehe, de mihez képest? a 160cm-es magasságához?

A második meg lehet 180, így optikailag kisebb neki, de a valóságban 2x akkora térfogatra. Másik a felvett póz, optikailag persze nagyobb a felső, mivel begörnyed, így lóg neki, ami még rátesz.

Na ez a nem mind1

Igenis vannak olyan emberek, akiknek a didi mérete sokadrangú egy nő értékelésében. Ezt az állítást fenntartom magamnak. Ugyhogy a fenti írásod majdnem objektív. A buknó pasikkal meg nem érdemes foglalkozni, aki azért van valakivel, mert nagy a didije, az már régen rosz. Spec örülnék, ha lenne egy társam, nemhogy még akkor nekiálljam kritizálni mondjuk 1 hónap után, hogy háááát ez is pici, az sem jó. Az ember ember. Semmi sem elég...

F

2011. jan. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!