Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol lehet a neten ÉRTELMES...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet a neten ÉRTELMES lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Hali!


Szóval a kérdés adott..Régi motoros vagyok a neten,szóval nem kell bemutatni nekem a netes dolgokat..Voltam már kismillió társkeresőn,sikertelenül..Igazából nem is feltétlen keresek barátnőt,csak valakit,akivel lehetne néha értelmesen beszélgetni,aztán ha úgy alakul komolyabb dolgokról is lehet szó..Én nem sietek,nem az a fajta vagyok..Szóval csak azért írtam ezt a kérdést,hátha hallok valami új tippet,nem csak az ilyen smskapcsolatok.hu és társai marhaságokat..


Köszi a válaszokat előre is.


2011. jan. 6. 21:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szerintem a korodat nem lett volna butaság leírni.
2011. jan. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
nekem az a tapasztalatom eddig, hogy értelmetlen a netes társkeresés, ez szubjektív dolog, így nem is érdekel komolyabban. Még arra sem méltatnak, hogy visszírjanak, hogy bocs nem jössz be... Pedig soha nem írtam 1 sor bunkóságot sem. Az olyan ember egyből megismerszik. Ez van.
2011. jan. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Itt csak hülyékkel fogsz megismerkedni.. Vagy nagyon ritka az az eset, ha tényleg találsz egy értelmes embert a neten. Egyszer regeltem egy társkereső oldalon a love.hu-n, ott rátaláltam egy srácra, akivel eddig a leghosszabb kapcsolatom volt, de rá kellett jönnöm, hogy ő mégsem az igazi volt. Próba szerencse, lehet neked beválik :) Próbáld meg a személyes ismerkedést. :)
2011. jan. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Tudom mire gondolsz és mit keresel, de el kell szomorítsalak, hogy ilyet szerintem sehol se fogsz találni.
2011. jan. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Miért, milyenek ott a lányok??

komolyan.

2011. jan. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

chat.hu:)

Én 6 évvel ezelőtt ott ismertem meg azt a srácot, aki mára már a férjem, gyermekem apukája:)

Hogy mázli? Igen!

1000 emberrel chateltem már, de nagyon ritka volt az értelmes.

2011. jan. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

26múltam..Igazából nincs nagyon időm a személyes ismerkedésre + eléggé visszahúzódó is vagyok,nekem sosem volt erősségem a csajozás..

amit leírtatok azzal nagyjából egyetértek,számomra nagyon szomorú dolog,hogy itt a világháló,és itt majdnem mindenkinek a hülyébbik oldala jön elő..

2011. jan. 6. 21:30
 8/17 A kérdező kommentje:
21:28: akkor te nagyon szerencsés vagy,gratulálok :) nyilván vannak ilyenek,akiknek ekkora mákja van,rám ez nem jellemző :)
2011. jan. 6. 21:31
 9/17 A kérdező kommentje:
szóval akkor reménytelen? :/
2011. jan. 6. 21:54
 10/17 anonim ***** válasza:
Én meg pont egy értelmes férfival sem találkoztam ilyen oldalon.
2011. jan. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!