Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Facebookon ismeretlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Facebookon ismeretlen lányokkal hogyan érdemes ismerkedni, milyen szöveggel kezdjek, illetve hogyan érhetném el, hogy minél hamarabb találkozzunk élőben is?

Figyelt kérdés
2011. okt. 9. 10:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem őszintén szólva herótom van attól, ha valaki facebookon akar felszedni... 21/L
2011. okt. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

A válasz írója 89%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 10:59


Köszönöm őszinte véleményed kedves első!


De akkor mégis hol, mert én szoktam élőben is ismerkedni, viszont mindig lekoptatnak, hogy van pasijuk vagy jön a másik kamu, hogy majd visszajelöl és újra talizunk meg ismerkedünk, persze nincs belőle semmi utólag rájöttem, csak így akarnak lekoptatni.


Szórakozóhelyeken meg csak ribik vannak többségben, vagy olyan bunkó csajok, hogy még ismerkedésre sem nyitottak.


Élőben csak a külsőre mentek,ezért nem is akartok megismerkedni velem, neten legalább lenne esélyem megmutatni, hogy milyen rendes fiú vagyok és így talán elnéznétek, hogy nem vagyok egy Brad Pitt és egy égimeszelő sem sajnos.

2011. okt. 9. 11:12
 3/9 anonim ***** válasza:
FB-on csak azok csajoznak akik élőben gyávák a lányhoz odamenni és beszélgetni. Inkább tornázd fel az önbizalmad és NE csajozós dumát keress hanem add önmagad.
2011. okt. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2. vagyok: ilyen esetben barátkozni kell valamilyen módon azzal a lánnyal aki tetszik, és miután megismert, megkérdezni, hogy lehetne-e több a kapcsolatból, mint barátság. Ha megismerted és rendes lány, olyan ki neked kell, akkor nem csalódtok egymásban. A lányon meg észre lehet venni ha tetszel neki, az plusz önbizalom :) remélem segíthettem
2011. okt. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:13


Megtettem már többször is teljesen ismeretlen lányokhoz odamentem ismerkedni és mégsem akarnak tőlem semmit sem, pedig mosolygok, kedves vagyok humorosra veszem a dolgot, de már leírtam, hogy milyen szépen megjárom mindig a lányokkal.

2011. okt. 9. 11:16
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
Mert ismeretlenekkel senki se fog ismerkedni. Baráti körből, akárhonnan kell ismerősöket szerezni, nem az utcán. Meg is lepődnék, ha az után tudnál szerezni barátnőt.
2011. okt. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok... Én pl. pont az a tipus vagyok, aki nem egyszer megszívta a "bredpít" külsejű alakokkal, így pont lesz*rom hogy néz ki a srác, ha csak nem egyenesen taszít a külsejével. Persze valahol számít hogy néz ki valaki, de nem olyan mértékben mint ahogy azt sokan gondolják. Akik csak erre mennek, azok meg is érdemlik, hogy át legyenek vágva nem egyszer...

Alapból nem szeretek visszajelölgetni olyan alakokat facebookon, akikhez közöm nincs, többnyire levelekre sem válaszolnék, ha ismeretlenektől jön az.


Nem tudom te pl tanulsz-e, de ha nem, akkor is jó ötlet lehet elmenni egy egyetemista buliba, ilyen helyeken találni normális csajokat is azért. Én nem mondanám magamat hülyének, meg ribinek (ahogy a barátnőimet sem) még is sokan kellünk olykor ahhoz, hogy összerakjunk a megmaradt képekből egy éjszakát. Itt lehet ismerkedni a még kevésbé ismerős ismerősökkel, avagy az ismerősök ismerőseivel. Itt ismertem meg eddig életemben szerintem legtöbb embert.

Csak hogy egy példát mondjak, egyik kolis társam sokat emlegetett egy srácot hetekig, aztán egyszercsak véletlenül összefutottunk a buliban valakivel, akit így hívtak, kicsit poénosra sikeredett a bemutatkozó, mert megörültem, hogy végre megismerem azt akiről ennyit hallottam, de azóta rengeteget beszélgettünk és hiába nem egy adonisz külsőre, szeretem a társaságát és ha nem lenne párom valószínűleg gond nélkül közelebb engedném magamhoz.

Szerintem az ismerkedés így működik, nem pedig facebookon kell elkezdeni... Az kapcsolattartásnak, beszélgetésnek jó, de alapból ismerkedésnek is NEM!

2011. okt. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha valaki ismeretlenül, facebookon próbál velem ismerkedni, egyből az jön le belőle, hogy élőben egy nagy lúzer lehet, ezért rövidtávon lekoptatom... ha élőben nem megy a csajozás, interneten se fog, ugyanis abból egyszer találkozás van, még ha össze is jön...
2011. okt. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Tévedsz, nekem volt már, hogy összejött igaz csak egy lánnyal. Facebookra felvett és egy nem sokkal később kértem, hogy találkozzunk élőben, mert én úgy szeretek ismerkedni és megtörtént.


Nagyon jól elbeszélgettünk, de sajnos nem lett semmi sem, mert nem volt meg a testi vonzalom.

2011. okt. 9. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!