Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelentenek az ultrahangos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelentenek az ultrahangos kórlapomon lévő dolgok? Mire utalnak? Többi lent.

Figyelt kérdés

Homogen szerkezetű uterus, 35x41 mm. vaskos endometrium. a jobb oldali ovariumban, 17mm cystosus képlet található. Menotest javasolt. kismedence vizsgálat.

2 hónapja éltem nemi életet utoljára. mult hétn csináltam egy terhességi tesztet és az negatív lett. A menstruációm megjött, de nagyon csekély mértékben. Szerintetek lehetek terhes ezekből kiindulva? lehetséges hogy a teszt is rossz volt, és az orvos nemlátja még a babát? Várom mielőbbi válaszaitokat.


2011. jan. 6. 22:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem megijeszteni akarlak, de ez asszem nem baba.
2011. jan. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nem szeretnék még babát!! :) de nagyon félek tőle, jól rám ilyesztett az orvos, és nem tudom mi is van :(
2011. jan. 6. 22:48
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha jól gondolom egy cisztád van.
2011. jan. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Méhen kívüli esetleg? :S Csekély menszi, vastag endometrium... Esetleg endometriosis?
2011. jan. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
nemtudom, denagyoon ideges vagyok ezmiatt, és még csak egyhét mulva kell majd vissza mennem :(
2011. jan. 6. 23:01
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Uterus=méh

endometrium=méhnyálkahártya

ovarium=petefészek

cystosus képlet=cisztának tűnő képlet


Két hónapos terhességet már látnia kellene UH-n, szóval erősen kétlem, hogy terhes vagy.

2011. jan. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
remélem hogy nem terhesség, de azt is hogy más komoly baj sincs. ma egésznap rosszul voltam, de nagyon remélem hogy csak az idegességtől.. és ugy döntöttem, hogy meglátogatok egy másik nőgyógyászt is..... mert ez egyre rosszabb...
2011. jan. 7. 21:56
 8/12 anonim ***** válasza:
Jól teszed! De amúgy miért nem kértél felvilágosítást a dokitól, akinél voltál? Nem várhatja el tőled, hogy megértsd az ilyen szakkifejezéseket... Általában maguktól el szokták magyarázni "hétköznapi nyelven" is.
2011. jan. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
csak annyit mondott az orvos, hogy menjek vissza jövőhéten mert lát valamit és nem tudja mi az.... ma nagyon rosszul voltam egész nap :S görcsöl a hasam a jobb oldalon :/ nem tudom mi van velem:S
2011. jan. 8. 21:38
 10/12 anonim válasza:

ha kicsi jelét is látná arra, hogy terhes vagy, akkor nem vár 1 hetet hanem elküld vizelet, vérvételre, uh-ra stb...szóval szerintem sem vagy terhes hanem valószínű cisztád van..

Bár én sem értem miért nem mondta el magyarul, hogy mire gyanakszik mert ez tényleg rémisztő hogy kételyek között hagy!

2011. jan. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!