Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnál ilyen helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnál ilyen helyzetben? Benne lennél? Vélemény?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő: van egy fiú, akivel néha együtt vagyunk, de nem járunk. A baj csak az, hogy én még szüz vagyok. Hogyan vehetném rá, hogy elvegye? mert ő nem akarja, hogy azt olyan embernek adjam aki megérdemli. De ő megérdemelné.
2011. jan. 7. 13:45
 1/6 anonim válasza:
Hát ha tényleg vele akarsz először lefeküdni,akk szerintem annyira rá kellene mászni,h ne tudjon nemet mondani.
2011. jan. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lehet. Inkább adnám egy olyan embernek, akit ismerek és szeretek és tudom, hogy később sem bánnám meg
2011. jan. 7. 14:12
 3/6 acel ***** válasza:
Túlzottan nem tudod megbánni ha bízol benne és óvatosan csinálja. Szerintem nyugodtan mássz rá a srácra súgd a fülébe hogy te most meg akarod dugni, nem hiszem hogy sok olyan férfi létezik, aki még nemet tudna egy ilyen kérésnek mondani. 22f(mondjuk én igen de ez csajfüggő)
2011. jan. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én meg pont azt súgnám,h dugj meg...
2011. jan. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én benne lennék, talán rossz sráccal próbálkozol :P


16/f

2011. jan. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Valahogy rá kellene őt beszélnem... mert ha már nem lennék szűz, akkor lehetne rendes szex is.

De azért nem akarja elvenni, mert mondta hogy olyannak adjam akit szeretek...

2011. jan. 8. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!