Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnál ilyen helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnál ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Szóval,osztálykirándulás volt és egy kicsit többet ittam a kelleténél.Felhívtam a barátomat,de nem emlékszem,mit mondhattam neki.Aztán amikor kerestem,megkérdeztem tőle,hogy mi volt,de nem mondja el,azt mondta nem akar róla beszélni.Még az utcán se köszön,pedig előtte mondta hogy szeret és éreztette is.
2010. júl. 1. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez sz*r. Biztos nagyon bántottad.
2010. júl. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne is haragudj, de nincs visszataszítóbb egy seggrészeg lány látványánál. Ja, de!! Két, vagy több seggrészeg lány.
2010. júl. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudom,nem is vagyok büszke rá...Látni nem látott,csak telefonon beszéltünk...
2010. júl. 1. 18:47
 4/4 anonim ***** válasza:

részegen tabu a telefon. Most már te is tudod.

Menj oda hozzá és sűrűn kérj elnézést.

2010. júl. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!