Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfi társaim! Milyen szöveg/v...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi társaim! Milyen szöveg/visszaszólás illene ide? (lányok is írhatnak, és lehetőleg jó sok válasz szeretnék)

Figyelt kérdés

Néhány lánynak sír a szájuk, hogy a pasik nem szólítják le őket, ezért gyávák vagyunk/stb...

Aki nem szólítja le a csajokat az utcán/nem mer beszélgetést kezdeményezni vele, feltételezem az azért van, mert kicsit tart a bunkó stílusú csajoktól, és hogy nem "szépen" fogják visszautasítani, hanem durván! Ha az utóbbi bekövetkezik..(durva visszautasítás).. egy példa:Pl buliban egy kis szemezés után:

-Szia, stb..stb.... itt megpróbálsz beszélgetést kezdeményezni, és jön a válasz:

-Mit akarsz itt, te kis k*csög.... /HÚ_zzál már innen!.. és társai..

szóval ha iylen bekövetkezik, mivel lehetne "visszavágni"?


Kort/nemet is légyszives!! Köszönöm!


17/F


2010. máj. 17. 20:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nekem még nem mertek így visszadumálni... De ha megtörténne, akkor rácsapnék egyet a seggére, és elhagynám azt a légteret.
2010. máj. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
93%

Az ilyen csajoknak aza legnagyobb büntetés ha kiröhögöd, és egy lesajnáló pillantással arréb baktatsz :)

L/16

2010. máj. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Háháhá, buliban mit vársz? Oda többnyire ótvaros kur*k járnak. :D


Ismerkedj normális helyen...


pl. Téged, se fog ma este senki megbaszni ha így beszélsz kislány. :D


Jó illata van annak liter mit tudom én mik vannak... amit megittál.


19/l


Kagee

2010. máj. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Egyet értek a második válaszolóval. Még ők fogják magukat kellemetlenül érezni!


18/L

2010. máj. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

"Mit akarsz itt te k*csög?"

"Téged már biztosan nem!"

2010. máj. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
2-nak igaza van.
2010. máj. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
67%

"azt a ku*va, hogy a fa*zba nézel te ki?? Távolról nem láttam az arcod, különben messzire elkerültelek volna."

Jah és ezt rohadt hangosan mondod!!

2010. máj. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
:D
2010. máj. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

"Bocsi, összetévesztettelek egy csini lánnyal"


Szerintem felelsleges bunkónak lenni, mondd "Én kérek elnézést" forgasd meg a szemed aztán menj egy jobb helyre bulizni.


20/f

2010. máj. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
az utolsó válaszoló ha így reagál számíthat egy oltári nagy pofonra is az ominózus hölgyeménytől. de egyébként ha mindenképp meg akar sérteni valakit akkor hatásos. azt hittem, csak finom hárításra kíváncsi a kérdező.
2010. máj. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!