Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már veled olyan, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veled olyan, hogy a neten megismertél valakit és a képek alapján amikor személyesen találkoztatok, csalódtál, mert nem arra számítottál, vagyis hogy képen sokkal jobban nézett ki, mint személyesen?

Figyelt kérdés

és ha igen mi volt az?

amúgy csak kiváncsi vagyok,érdekel:)


2011. jan. 7. 20:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne...
2011. jan. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem még csak a fordítottja volt, kellemesen csalódtam!
2011. jan. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Igen, volt. Tíz centivel alacsonyabb volt nálam...
2011. jan. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Igen volt, mostani osztálytársam. Jó dumája volt msn-en, meg jó képei is voltak, hát eldöntöttük h egymás mellé ülünk, erre évnyitón fúúj nem mondom h mindenki szép de ő...
2011. jan. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha nem egy pózolós, ps képról beszélünk, akkor általában inkább gázabbul néz ki az ember a képeken, mint élőben.
2011. jan. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan. Amikor megláttam ledöbbentem haja alig volt a képen annyira nem látszott és a szeme is elég furcsán állt. Illetve még dadogott is mellé. 24/L
2011. jan. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
:D:D hát nekem volt is-is, de azért kiváncsi vagyok még a többiekre is:)
2011. jan. 7. 20:32
 8/14 A kérdező kommentje:
hú a 10 cm-es elég gáz lehetett, főleg ha a csávó volt alacsonyabb:S:S:D
2011. jan. 7. 20:33
 9/14 anonim ***** válasza:

Volt.

15 évvel ezelőtti képet tett fel, nem ismertem meg a találkozón és elmentem melette. Kicsit megváltozott azóta és nem az előnyére.

2011. jan. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Igen, a srác volt alacsonyabb, úgy éreztem magam mellette, mint egy óriás. Én 173cm vagyok, elég gáz volt így vele lenni, kényelmetlenül éreztem magam. Nem is igazán tudtam beszélgetni vele, annyira zavarban voltam, aztán a végén kb. elmenekültem, miután puszit adott :D Azóta nem is nagyon beszéltünk...
2011. jan. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!