Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, találkoztatok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, találkoztatok már prűd sráccal?

Figyelt kérdés
Milyen volt vele a kapcsolatotok?
2011. szept. 8. 11:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%

Jó kapcsolatban állok vele.

Vicces és aranyos. Ha szexre célozgatok mindig elvicceli a dolgot.


És ezt nem csak velem, hanem más fiúkkal is megteszi (én lány vagyok)

2011. szept. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
Épp egy ilyenbe vagyok belezúgva. Jó a kapcsolatunk, barátok vagyunk. Tudom, hogy én is tetszem neki, de nem mer lépni. Soha életében nem volt még barátnője, soha nem mond perverz vicceket. Egyszer enyhén részeg volt, akkor megölelt. Egyébként soha nem ér hozzá senkihez. Na mindegy, én nem fogok lépni felé. Mégiscsak ő a fiú, vagy mi. Majd csak lesz valahogy, előbb-utóbb csak összeszedi a bátorságát.
2011. szept. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

"Na mindegy, én nem fogok lépni felé. Mégiscsak ő a fiú, vagy mi. Majd csak lesz valahogy, előbb-utóbb csak összeszedi a bátorságát."


Aztán majd siránkozzál, hogy máshoz megy oda.

2011. szept. 9. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem fog máshoz oda menni. Ismerem.
2011. szept. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 General ***** válasza:
100%

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 17:09


Azt félénknek hívják, nem prűdnek.

2011. szept. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
44%
ő nem csak félénk. Ha hozzáérnek összerándul, ő soha nem létesít senkivel semmilyen testi kontaktust. A szexről soha nem beszél, pedig tini, elvileg dolgoznak a hormonok. Ha valakielsüt egy szexuális poént, egyből zavarba jön.
2011. szept. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ja, szal tini... akk majd kinövi... ha huszonévesen is itt tartana az gáz lenne már...
2011. szept. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Van egy közeli ismerősöm, akiről már majdnem lemondtam, hasonló félénk/prűd. Akkor hh te ott vagy vele? És miért akarnál összejönni vele? Lécci írd meg hátha megmenthetek vele egy életet! :D
2011. szept. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én 23 évesen vagyok ,,ártatlan". Tetszenek a női idomok, nem tagadom, de odáig még nem jutottam el, hogy ki is fejezzem. Félénk is vagyok, és nem is akartam még eddig tenni ellene. Odáig ugyan nincs elfajulva a dolog, hogy nem érintek vagy puszilok meg egy lányt, de sose csókolóztam.
2011. szept. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Simán kezdeményezhetne a második kommentelő,de szereti a munka nehezét a férfiakra hagyni mert az megszokás...És képzeld nem csak ő mehet oda máshoz,de ennek ellenére elveszítheted.Nem minden helyzetben foghatod rá valakire a dolgokat azért mert "úgy kéne lennie"Ez a te életed,szóval hajrá ..^^
2011. szept. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!