Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen gyáva gerinctelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen gyáva gerinctelen alakok a nők? (tisztelet a kivételnek! )

Figyelt kérdés

Mindig olyan nőkkel hoz össze a sors akik gyávák a szemembe mondani a dolgokat, ha nem akarnak velem kapcsolatot akkor hazudnak más dolgokat nem mondják meg, közben hagyják, hogy fussak utánuk és ezzel legyezzem a hiúságukat, növeljem az egójukat.

Legutoljára volt egy csaj akivel jól ment minden, de egyszer csak elkezdett furán viselkedni, és azt mondta hagyjuk az egészet, kérdeztem miért, de a válasz az volt, hogy hagyjuk, erre mondtam neki, hogy mindig őszinte voltam vele így elvárom, hogy ő is mondja meg az igazat(ami lehet egy másik pasi, vagy bármi) a hagyjuk helyett, erre elkezdte, hogy én vagyok a rossz és nem bízok benne.Most ez mi?Mindig hasonló eset van, miért nem ehet őszintének lenni mint én?

Én megtisztellek titeket az őszinteségemmel és ezt cserébe is elvárom, olyan nehéz ezt? Vagy a gyávaság?Nehéz azt mondani, hogy bocsi, de nem téged kereslek, nem tetszik x dolog benned?

Bocsi, hogy most fel vagyok háborodva, és a kérdést is így tettem fel, de így látom, eddig minden nő ilyen volt akivel találkoztam, úgy gondolom elég sokat megtettem, hogy ne ezt kapjam tőlük.Mit gondoltok mi ez a viselkedés?


2011. jan. 8. 02:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Attila, menj el aludni, ne túráztasd magad az msn-es p.itsákon. :)


Ha nem te vagy Sz.A., akkor bocs.

2011. jan. 8. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem Attila vagyok:D
2011. jan. 8. 02:26
 3/11 anonim ***** válasza:

jó kérdés...

nálam is igy volt: először csak egy évfolyamba jártunk (25 éves nő!) majd mikor ő elment, egyszer kávézni hivtam. Na, nehezen csak összejött... és áradozott meg félt, hogy megszakad a dolog, ment hip hop fellépésre, hivott csak még hónapokkal odébb volt ez a dolog, igy nem tudtam időpontot... tovább maradtunk, jól érezte magát stbstbstb

aztán a következő találkozókat mindig valamire hivatkozva nem akarta: "2 munkám van, táncolok, nem érek rá, kommunikáljunk tovább emailben"


én pedig a fél karomat odaadtam volna érte. És épp készültem megmondani neki, hogy többet akarok.


És egyszerüen a nők nem birják megérteni: az nem baj, ha nem akartok minket, az nem baj, hogy nem mi vagyunk a megfelelők, vagy esetleg mi értettünk félre valamit. Ha azt mondja, hogy nem, akkor elfogadom, nincs harag, és esetleg félévenként egymásrairunk.

De igy valószinüleg ha jön velem szembe az utcán, csak keresztülnézek majd rajta...


ja és ha majd jön a "mert csomó nőket kihasználó, és eldobó szemét suhanc van" akkor részben magatoknak köszönhetitek. Mert igy lehet a rendes pasikat elrontani.

2011. jan. 8. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

nekemis igy volt ez.

elhagyott a csajom. és a magyarázat a legnagyobb vicc

"megcsaltam unoka hugommal"

=/

2011. jan. 8. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Jobb lenne, ha azt mondanák: Ronda vagy, kicsi a farkad, és pénzed sincs. A humorod szar és pista bácsival a kocsmából jobban el lehet beszélgetni?



Mert szerintem nem... A nők azért hazudnak, hogy védjenek téged.

2011. jan. 8. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Külsőmmel nincs baj az tuti, humorral sem, beszélgetés is megy, mondtam is, hogy mondja meg a frankót nem leszek mérges, de semmi.
2011. jan. 8. 03:02
 7/11 anonim ***** válasza:
Attila így jártál, bár zavaros kérdésedből ítélve örülj, hogy egyáltalán nőhöz jutottál.
2011. jan. 8. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
15%
A nők kb 1%-a képes az őszinteségre. Ez van.
2011. jan. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Rossz csajokat fogsz ki:) Ne a r*banckodó csajok között nézz szét:)
2011. jan. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hidd el sokkal több tisztességes nő van mint, ahogy gondolod, de mi emberek szeretünk néha olyan szeekerek után futni ami nem vesz fel.

Édesanyám 30 éve, gerinces módon, minden bajban kiáll apám mellett, teljesen jó a példa előttem és férfiként a legtöbb barátom nő, mert én viszont sokkal több emberibb nőt ismerek a környezetmben mint pasit.

Ne állatlánosíts, ne hagyd hogy a saját keserűséged úrrá legyen rajtad, neked se esik jól mikor egy nő azt mondja hogy; "minden pasi szemét"!

2012. júl. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!