Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hiszel az igaz szerelemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiszel az igaz szerelemben?

Figyelt kérdés
2009. jan. 29. 19:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
18%

Húha!!! Én leszek itt az egyetlen aki azt írja, hogy nem? Ezek szerint... Én nem hiszek az igaz szerelemben. Nem vagyok egy romantikus típus. Én valahogy nem tudom elképzelni, de lehet egyszer még tévedni fogok ezügyeben.

20/L

2009. jan. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
65%
hiszek, nekem "életcélom"
2009. jan. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
55%

igaz szerelem nálam nem személyhez kötött

aki azt írta azért hisz benne mert házasságban él, nem tudom elfogadni

az igaz szerelem a szerelem maga

partnerfüggetlenül


olyan a földön nem létezik, tehát számomra igaz szerelem sincs


igaz szerelmek vannak, de az már alacsonyabb kategória

2009. jan. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
26%
Igen, hiszek az igaz szerelemben. Ezen kívül még a rugós nyalókában is hiszek, meg a lézer-kabátban és a gömbcsuklós kalácsban.
2009. jan. 30. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
69%
Igen, abban élek már 7éve.
2009. jan. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
73%
Igen hiszek én is mi a párommal ebben élünk. Érdekes azt látni hogy egyesek milyen kétértelműen használják a szerelem szót. Összegezve: Megismerkedtek szerelmesek vagytok és elkezdtek élni,ekkor azt mondod a szerelmem.Egy idő elhaladtával így fogalmazol: A szerelmemmel mert szeretem.Később pedig: A mai napig szerelmes vagyok a feleségembe. A szerelem szó végigkíséri a pároddal az életeteket,ha a kapcsolatotok tartalmas és nem egyoldalú és nem mentek szét. Így örök marad, csak a szerelem szót már másképp használják egy idő után. Speciel nekem van 78 éves idős pár ismerősöm,és a mai napig azt mondják egyöntetűen hogy szerelemesek egymásba immáron 60 éve. Akkor van? vagy nincs? Kinek összejön kinek nem. De van és hinni kell benne.
2009. aug. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!