Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerethet egy fiú, úgy hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerethet egy fiú, úgy hogy csak interneten írunk és csak fényképen látott?

Figyelt kérdés
írunk már pontosan fél éve. Nagyon aranyos kedves és ha nem lenne testiség akkor tökéletes lenne:-( nagyon messze lakunk egymástól.ezért nem hsizem hogy valami hátsószándékból írná hogy szeret:-)
2009. jan. 29. 20:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
igen, sztem lehet
2009. jan. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
57%
Hát engem 2 fiú szeretett meg Interneten keresztül. De az tényleg igaz szerelem volt/van, sajnos csak részükről. :S:(
2009. jan. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Az első válaszoló fiú volt vagy lány légyszi majd azt is írjátok oda:-) Köszi
2009. jan. 29. 20:55
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

én is neten keresztül ismertem meg a barátomat már régóta :]

nagyon messze lakunk egymástól és működik.Ez csak attól függ,mennyire szertik egymást a párok :) .

az elején mi is csak kép plusz chat. Utánna találkozás stb :) elválaszthatatlanok vagyunk .

Én lány vagyok.

2009. jan. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem nem. Én 2x voltam abban a helyzetben, hogy hónapokig csak chatelgetés, MSN-ezés. Jöttek azzal, hogy húúúúú, beléd szerettem. Én szépen be is kajáltam. Összejöttünk. Beléjük is szerettem, az egyik életem 1. szerelme volt. A másiknak a szüzességem adtam. Majd néhány hónapocska múlva előálltak azzal, hogy kihunyt a láng, nem szeretlek már annyira, szakítani akarok... Ennyit arról, mennyire komoly ez az érzés egy fiú részéről...
2009. jan. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nagyon sokféle szeretet/szerelem létezik. Szerintem mindenképeen kialakulhat egyfajta vonzalom két ember között anélkül hogy élőben találkoztak volna, amit akár nevezhetünk szerelemnek is (ki mit tart annak).

Eddig én is csak inteneten beszélgettem azzal a sráccal, aki nagyon tetszik. Mi 4 hónapja msn-ezünk és 3 hét múlva személyesen is találkozunk. Ő nem magyar, ezért nem tudtunk eddig találkozni. De mindketten úgy érezzük, hogy már kialakult valami különleges kettőnk között, amit akár nevezhetünk szerelemnek is. A szerelem nagyon szubjektív dolog. Köztünk is több ezer kilóméter a távolság, de azt hiszem, ha élőben is tetszünk majd egymásnak, akkor ebből előbb-utóbb költözés lesz.

Remélem, segítettem kicsit!

25/L

2009. jan. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy megszerethet :)


Illetve így távolból elsősorban csak azt, akit felfedezett benned, vagy akinek ő elképzelt... hogy később fog-e működni, az persze még rengeteg dologtól függ, de ha interneten mindketten magatokat adjátok és nem egy szerepbe bújtok, amilyennek látszódni szeretnétek, akkor egyikőtöket sem érhet csalódás. :)

Én is így jöttem össze barátnőmmel, 3 évesek vagyunk, több mint 300 km volt köztünk a távolság 2,5 éven át... és nem bántam meg, szóval működhet :)


20/F

2009. jan. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam igy 3 évig, az a baj ilyenkor, hogy nincsenek konkrét helyzetek, amikor láthat...hogy eldönthesse, kialakithasson Rólad egy olyan képet amilen vagy. Nekünk nem működött, mert túl nagy ovlt a távolság, és kiderült, hogy eléggé másak a nézeteink is...igy vége lett, ma már nem is sms-ezünk....

Attól függetlenül, igen belédszerethet

2009. jan. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

igen.én chaten ismertem meg a barátomat, és a találkoziás előtt négy hónapig csak msn és telefon volt..és szerelmesek lettünk egymásba.jó volt így találkozni. :).

2,5 éve vagyunk együtt.

2009. jan. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Sziasztok nagyon szépen köszönöm mindenki hozzászólását:-) és nem féltetek nagyon az első találkozótól?hogy mások vagytok mint a képen és talán csalódhat vagy vmi:-)
2009. jan. 29. 22:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!